Кавомашина CECOTEC Cremmaet Compactccino
Сучасна та високоефективна кавоварка CECOTEC Cremmaet Compactccino розроблена спеціально для створення найкращих кавових напоїв. За допомогою насоса з тиском 19 барів і резервуарів для води об'ємом 1.1 літр робить Вашу каву максимально смачною і з приємним ароматом.
Сучасний і продуманий дизайн
Технологія Plug&Play
Система нагрівання Thermoblock
Резервуар для води місткістю 1.1 л
Ємність для молока 400 мл
Носик для кави з регулюванням по висоті до 14 см.
Стильний дизайн і компактний розмір
Приготуйте еспресо й американо зі свіжозмеленим кавою легко та швидко, завдяки компактному дизайну CECOTEC Cremmaet Compactcino ідеально впишеться в будь-яку кухню.
Швидко та легко
Приготуйте каву, як справжнього бариста, найзручнішим і найшвидшим способом. Виберете потрібний напій і тільки одним натисканням кавоварки Cecotec приготує його в найкоротший час.
Найкращий крем і максимальний аромат
Потужний насос під тиском 19 барів отримує всі якості кави та забезпечує найкращу пінку та унікальний аромат.
Свіжомолота кава
Завдяки системі Thermoblock кавоварка швидко нагрівається, тому ви зможете без довгого очікування насолодитися свіжозмеленим кавою з ідеальною пінкою.
Кава на ваш смак
Вибирайте кількість і міцність кави на сенсорному дисплеї, зберігайте улюблені параметри та насолоджуйтеся ідеальною кавою щодня найзручнішим і найшвидшим способом.
Швидко та легко перемелює каву
Кавоварка має герметичний резервуар місткістю 150 г, що дає змогу зберегти весь аромат кожного кавового зерна. Крім того, кавомашина має вбудовану кавомолку, тому ви можете вибрати ступінь помелу під свої переваги.
Резервуар для молока місткістю 400 мл
Cecotec Cremmaet Compactccino має резервуар для молока місткістю 400 мл, за допомогою якого можна приготувати ідеальне капучино в будь-який момент.
Великий резервуар для води
Насолоджуйтеся ідеальною кавою щодня без потреби постійно доливати воду в резервуар завдяки його об'єму 1.1 літр.
Для будь-яких типів чашок
Носик для кави регулюється за висотою до 14 см, підходить як для чашок для еспресо, так і для чайних чашок, що робить кавоварку Cecotec по-справжньому універсальному помічнику.
Система самоочищення
Ваша кавоварка завжди буде ідеально чистою і зіпсує каву завдяки системі самоочищення, яка очищає канали, щоб ви завжди могли бути уварені, що кава буде смачною й ароматною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | Да |
| Блокировка от детей | Нет |
| Вес | 8.1 кг |
| Вид | отдельностоящая |
| Возможность программирования | Да |
| Давление помпы | 19 бар |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дополнительно | Нет |
| Используемые технологии | Thermoblock |
| Количество запрограммированных напитков | 3 шт |
| Количество фильтров | 1 |
| Количество чашек | 1 |
| Комплектация | кофемашина, контейнер для молока, руководство пользователя |
| Мoдель | Cremmaet Compactccino Black |
| Объем резервуара для воды | 1 л - 2 л |
| Подогрев чашек | отсутствует |
| Популярные бренды | Cecotec |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт - 1499 Вт Вт |
| Приготовление капучино | автоматическое |
| Приготовление напитков | эспрессо, американо, капучино, латте, горячая вода, молоко |
| Программирование жесткости воды | отсутствует |
| Программирование крепости кофе | Да |
| Программирование объема порции | Да |
| Программирование температуры напитка | отсутствует |
| Противокапельный механизм | отсутствует |
| Размеры | 31.5 х 38.5 х 18 см |
| Регулировка высоты дозатора/подставки | отсутствует |
| Регулировка помола | Да |
| Резервуар для воды | 1.1 л |
| Система самоочистки | Да |
| Съемная варочная группа | отсутствует |
| Тип | кофемашина |
| Удаленное управление | отсутствует |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет корпуса | черный с серебристым |
Информация для заказа
- Цена: 19 199 ₴










