Кронштейн SATELIT 32-65TILT400 призначений для настінного встановлення телевізорів або моніторів із розміром екрана від 32" до 65" і являє собою металеву похилу конструкцію, що дає змогу змінювати вертикальний кут екрана до 10°.
Кріплення SATELIT 32-65TILT400 зроблене в діапазоні стандарту VESA min 200x200, max 400x400, здатного витримати телевізійну панель масою до 35 кг.
Після купівлі, питання про розміщення телевізора завжди стає ребром. Попри плоскі екрани, панелі займають велику площу приміщення, якщо встановлені на штатній підставці та таку ж велику роль, відіграють в інтер'єрі.
Заощаджити простір і розмістити екран у зручній точці квартири на будь-якій відстані та висоті допоможе кронштейн.
Похила конструкція кронштейна SATELIT 32-65TILT400 дає змогу зірвачеві, змінювати положення ТВ з кутом нахилу на 10° в напрямку вгору-вниз.
Це особливо зручно та важливо, якщо панель розташована вище за око і для комфортного перегляду контенту необхідно адаптувати положення екрана.
Кронштейн SATELIT 32-65TILT400 спочатку укомплектований усіма необхідними деталями: дюбелями, анкерами та кріпильними гвинтами та інструкцією для простого та надійного встановлення.
Виробник подбав про максимальну зручність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | наклонный |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 50 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 65" |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
| Угол наклона | +5/-10° |
| Угол поворота | - |
Информация для заказа
- Цена: 867 ₴



