Плоский накопичувальний електричний водонагрівач із внутрішнім баком з емальованої сталі об'ємом 80 літрів. Обладнаний двома сухими (захищеними) нагрівальними елементами загальною потужністю 2,0 кВт. Внутрішній бак, виготовлений з емальованої сталі, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Особливості:
Сучасна механічна панель керування водонагрівачем із вбудованим LED-дисплеєм для зображення температури
Система з двох ємностей, з'єднаних загальною протокою води, теплоізоляцією та зовнішнім корпусом
Внутрішня поверхня бака захищена шаром титанокварцової емалі (нанесення за температури 1000 °C)
Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану.
Плавне регулювання температури нагрівання
Подвійний захист від перегрівання води (терморегулятор + термозахист)
Подвійний захищений (сухий) нагрівальний елемент
Доступні режими потужності: 0,8 кВт; 1,2 кВт; 2,0 кВт
Вертикальне розміщення
Гарантія на внутрішній бак 5 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29.6 кг |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцевая эмаль |
| Время первоначального нагрева | 1 ч 52 мин |
| Высота | 91-110 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 530 х 970 х 310 мм |
| Защита (УЗО) | нет данных |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал бака | Сталь |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | сухой ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | более 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 18 413 ₴





