Кронштейн Satelit 39-80PIVOT600A — багатофункційний тип кріплення, який, крім якісної фіксації екрана, дає змогу нахиляти його вгору-вниз на 15° і вправо-вліво на 60°, а також розміщувати екран на регульованій відстані від стіни від 62 до 468 мм.
Цей кріплення універсальний і призначений для настінного встановлення телевізорів або моніторів із розмірами екранів від 39" до 80" і відповідно до стандарту VESA min 75x75, max 600x400.
Максимальна вага телевізора, яка допустима для моделі кронштейна Satelit 39-80PIVOT600A становить 40 кг.
Купуючи телевізор, багато хто не вважає, що інший варіант розміщення панелі, крім стандартного на ніжках. Але з огляду на визначення місця під телевізор, часто виникає бажання заощадити простір або убезпечити пристрій від пошкоджень дітьми або свійськими тваринами.
Рішення цих і ще безліч інших проблем, а також для інтер'єру та зручності глядача, реалізуються за допомогою кронштейна. Панель телевізора можна розмістити на стіні, у кутку та на будь-якій висоті.
Кронштейн Satelit 39-80PIVOT600A з категорії універсальних консолей із похило-поворотним механізмом.
Крім надійного закріплення телевізора, дає змогу змінювати положення екрана відносно вертикальної й горизонтальної осі, завдяки чому стане прекрасним рішенням для встановлення на стінах із нестандартною геометрією. Забезпечує комфортний перегляд відео з будь-якої точки кімнати, за допомогою кута нахилу 15° і діапазону повороту по горизонталі 60°.
Можливість розміщувати екран на регульованій відстані від стіни від 62 до 468 мм дає змогу мати безперешкодний доступ до необхідних слотів для під'єднання ґаджетів або USB-накопичувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Наклонно-поворотный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | 62 - 468 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 39" - 80" |
| Стандарты VESA | 75х75 мм,100х100 мм,100х150 мм, 150х100 мм, 150х150 мм, 200х100 мм, 100х200 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Угол наклона | +5/-15° |
| Угол поворота | + 60/- 60° |
Информация для заказа
- Цена: 2 039 ₴



