Висока продуктивність та ефективність
Новинка для неординарних та яскравих, котрі бажають зробити процес догляду за одягом особливим.
Стильний дизайн
Збільшена площа парової головки в дуеті з трапецевидним резервуаром - стильне дизайнерське рішення.
Свобода переміщення
Довжина шнура 3 метри забезпечує повну свободу переміщення під час процесу відпарювання
Висока продуктивність
Потужний помічник завдяки потоку пари 28 г/хв він з легкістю впорається з заломами на різних типах тканини без її пошкодження.
Два режими пару
Два режими пару Max&Eco дозволяє ще краще підлаштувати прилад під будь-який тип тканини, будь то делікатний шовк або цупкий джинс.
Готовий до відпарювання всього за 40 секунд
За 40 секунд відпарювач готовий до використання та працює до 8хв. Завдяки його потужності 1800Вт він впорається не лише з одягом, а відпарить і м’які меблі та домашній текстиль.
Компактний розмір
Блокування пари робить процес догляду простим та приємним. А компактні розміри роблять девайс мобільним та зручним для транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SteamOne |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вертикальная гладильная доска | отсутствует |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Вес | 1.1 кг |
| Вращение шнура на 360° | отсутствует |
| Время нагрева воды | 40 сек |
| Давление пара | нет данных |
| Диапазон мощности | 1601-1800 Вт |
| Длина шланга | Нет |
| Длина шнура | 3 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Защита от накипи | Нет |
| Материал подошвы | нержавеющая сталь |
| Объем резервуара для воды | 0.14 л |
| Основная насадка | прямое испарение |
| Паровой удар | Да |
| Постоянный пар | Да |
| Размеры | 22 х 11.8 х 17.3 см |
| Регулирование температуры | отсутствует |
| Регулятор подачи пара | Да |
| Сила парового удара | 28 г/мин |
| Сила постоянной подачи пара | нет данных |
| Система «Капля-стоп» | Нет |
| Система самоочистки | Нет |
| Стойка-вешалка | Нет |
| Съемный резервуар для воды | Да |
| Термоперчатка | Нет |
| Тип отпаривателя | ручной |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 843 ₴










