Телевізори Ambilight — це єдині телевізори зі світлодіодною фоновою підсвіткою позаду телевізора, яка реагує на зображення, що переглядається, занурюючи вас у перегляд потужним ореолом різнобарвного світіння. Це технологія, що змінює перегляд!
Покращені панелі OLED EX, що використовують нові технологічні процеси виробництва, мають підвищену яскравість і витривалість. Завдяки поліпшеним характеристикам вони мають глибокий чорний, яскраві світлі деталі та відтінки із широкою гамою природних кольорів. Саме такий вигляд має реалістичність!
Нове покоління фірмової технології оброблення зображення Philips P5 з технологією ШІ завдяки оновленим алгоритмам оброблення забезпечує оптимальну деталізацію та глибину зображення, збалансовані кольори відповідно до навколишніх освітлення. Використовуючи глибоке навчання та з огляду на переваги технології OLED, незалежно від того, що ви дивитеся, ви отримуєте реалістичне зображення з насиченими кольорами та плавним рухом.
Пориньте в набагато більше почуття масштабу, побачите більше в кожній сцені завдяки тому, що цей OLED-телевізор сертифікований для відтворення контенту з унікальними алгоритмами оброблення від IMAX. Максимальна деталізація, яскрава колірна палітра та спеціальний формат без рамок, все це в поєднанні з підсвіткою Ambilight, створює потужне зображення, що виходить за межі екрана.
Сучасна смарт-система Google TV, яка об'єднує широку функціональність, зручний користувацький інтерфейс і необмежене джерело контенту. Потужна компонентна база, мультикористувацький інтерфейс, рекомендований контент на основі ваших уподобань, який формується на базі вашого досвіду перегляду за допомогою системи штучного інтелекту.
Цей телевізор має спеціальний ігровий режим Ambilight, який разом із підтримкою специфікації HDMI 2.1 дає змогу максимально використовувати можливості ваших ігрових приставок і ПК з яскравим ігровим процесом і плавною графікою на OLED-екрані. Він також підтримує режими HDMI VRR до 144 Гц, FreeSync і G-Sync.
Завдяки підтримці технологій Dolby Vision і Dolby Atmos, ваші улюблені фільми, шоу та ігри отримають по-справжньому кінематографічне зображення і звук. Переглядайте відеоконтент так, як це задумав режисер, більше жодних компромісів між темними та світлими частинами зображення. Це також стосується і звуку, відчуйте звукові ефекти так, ніби вони дійсно відбуваються навколо вас.
Для шанувальників високоякісного бездротового звуку є можливість створювати різноманітні звукові конфігурації за допомогою пристроїв із підтримкою технології DTS play-fi. Слухайте музику в будь-якій кімнаті, створіть систему бездротового домашнього кінотеатру, використовуючи телевізор Ambilight як центральний елемент звукової конфігурації.
Ви можете керувати певними функціями телевізора, вводити пошукові слова та шукати контент, вимовляючи голосові команди для Google Assistant через мікрофон на пульті ДК. За наявності розумних колонок Google Home або пристрою з підтримкою Alexa голосове керування також підтримується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | GoogleTV |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | OLED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 300 х 300 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 17 кг |
| Вес с подставкой | 20.8 кг |
| Видео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 55" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, ножки, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 70 Вт |
| Оперативная память | 4Гб |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | P5 AI Perfect Picture Engine |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1225х701х70 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1225х773х230 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 4хHDMI, 2хUSB, mini Jack, RJ45 |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | OLED |
| Угол обзора | нет данных |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота обновления | 120 Гц |
| Энергопотребление | 112 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 72 137 ₴







