Grifon — техніка для вашого комфорту
Комфорт у домі істотно залежить від функціональності та якості побутових приладів. Вона ідеально впишеться в інтер'єр, оскільки виготовлена за європейськими стандартами та вирізняється стильним ергономічним дизайном.
Техніка Grifon: історія бренда
Техніка від українського бренда має довгу історію. Вона створена з любов'ю до користувача та турботою про комфорт. Під час виробництва продукції ведеться суворий контроль якості: перевіряються матеріали для приладів на відповідність стандартам і тестуються на всіх етапах роботи. Все обладнання обладнане сертифікатами Європи та України.
Також використовуються передові технології: бренд йде в ногу з часом, постійно вдосконалюється та розвивається. Тому займає лідерські позиції серед інших компаній.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grifon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Android TV |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 100 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | AC3, HEAAC |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Вес (без подставки) | 6.25 кг |
| Вес с подставкой | 8.05 кг |
| Видео | MPEG-1/2/4, H.264, HEVC |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| Время отклика | 9.5 мс |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 40" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | ножки, пульт ДУ, батарейки, инструкция, гарантийный талон |
| Контрастность | 5000:1 |
| Модель пульта | Voice Remote / 8A |
| Мощность звука | 2 х 10 Вт |
| Оперативная память | 1.5 ГБ |
| Поддержка HDR | Нет |
| Поддержка NTFS | Да |
| Процессор изображения | G31MP3 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 956х557х95 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 956х605х207 мм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920х1080) |
| Разъемы | 2хRF, AV, CI/CI+, 2хHDMI, 2хUSB, Earphone Jack, Ethernet Input, SPDIF Output |
| Расстояние между ножками | 886 мм |
| Технологии звука | Dolby Audio |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | LED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | JPG, PNG, BMP |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | 74 Вт |
| Яркость | 200 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 167 ₴










