Похилий кронштейн SATELIT 32-55TILT400 завдяки своїй конструкції забезпечує максимальний комфорт під час перегляду контенту, даючи змогу змінювати кут нахилу екрана до 8°.
Кріплення VESA min 200x200, max 400x400 забезпечує надійну фіксацію телевізора. Цей кріплення призначений для настінного встановлення телевізорів або моніторів із розміром екранів від 32" до 55" і вагою до 35 кг.
Купуючи телевізор, багато хто вибирає діагональ своєї мрії та максимально комфортний ґаджет для користування. Часто, розміри приміщення або дизайн інтер'єру не дає розмістити телевізор на стандартній підставці й уже поготів розмістити тумбу під екран. У таких випадках найкращим рішенням стане кронштейн.
Він розв'язує не тільки проблему економії простору, але й дає змогу розмістити екран у зручній точці квартири, на будь-якій відстані та висоті.
Кріплення SATELIT 32-55TILT400 являє собою опорну деталь, що надійно кріпиться до стіни для фіксації телевізора.
Похила конструкція кронштейна SATELIT 32-55TILT400 дає змогу зірвачеві, змінювати положення ТВ з кутом нахилу в 8° в напрямку вгору-вниз.
Це особливо зручно та важливо, якщо панель розташована вище за око і для комфортного перегляду контенту необхідно адаптувати положення екрана.
Кронштейн SATELIT 32-55TILT400 спочатку укомплектований усіма необхідними деталями: дюбелями, анкерами та кріпильними гвинтами та інструкцією для простого та надійного встановлення.
Виробник подбав про максимальну зручність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | наклонный |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 20.5 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 55" |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
| Угол наклона | 0/-8° |
| Угол поворота | - |
Информация для заказа
- Цена: 539 ₴



