
Акумуляторний мийний пилосос Dreame H14 Dual (HHV25A) ( Сірий ) 20363 DS
28 519 ₴
- Готово к отправке
- Код: HHV25A-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
H14 DUAL — ваш вірний помічник з прибирання! Забудьте про нескінченні години прибирання та складні процедури. Завдяки двом функціям в одному пристрої — миття підлоги та сухе прибирання, ви впораєтеся з будь-яким брудом легко та швидко. Ваш будинок завжди сяятиме чистотою, а у вас з'явиться більше часу для себе.
Особливості:
Сухе очищення та миття підлоги
Резервуар для чистої води на 880 мл
Система GlideWheel
Інформативний LED-дисплей
Автоматичне регулювання всмоктування
Миття щітки та сушіння гарячим повітрям
Сушіння ролика за 60 °C
Вологе середовище — ідеальна основа для розмноження бактерій і появи неприємних запахів. Щоб цього уникнути, база для заряджання пилососа обладнана функцією автоматичного сушіння ролика гарячим повітрям. Після завершення циклу миття гарячою водою ви можете вибрати один із двох режимів сушіння:
Супершвидкісний (5 хвилин): Потрібне швидке сушіння? Усього за 5 хвилин ваш ролик висохне й буде готовий до використання.
Тихий (50 дБА): Віддаєте перевагу тиші? Через 1 годину ролик висохне дбайливо й безшумно.
Висока сила всмоктування
Сила всмоктування 18 кПа та швидкість обертання щітки 520 об./хв — це поєднання, що забезпечує максимальну ефективність прибирання.
Горизонтальне положення
Мийний пилосос H14 DUAL має інноваційну конструкцію, що забезпечує максимальну ефективність прибирання. Його низький профіль (14 см корпус і 9,8 см щітка) дає змогу дістатися важкодоступних місць, а всеспрямоване колесо на задній панелі корпусу забезпечує максимальну маневровість і захищає поверхні від пошкоджень.
Автоматичне регулювання всмоктування
H14 DUAL обладнаний інтелектуальним датчиком, що автоматично регулює потужність всмоктування. Це означає, що пилосос витрачає енергію тільки тоді, коли це дійсно необхідно, забезпечуючи чудові результати прибирання. Світлодіодна індикація на екрані дає повний контроль над процесом прибирання, даючи змогу відстежувати рівень забруднення в реальному часі.
Якісне прибирання без сліпих зон
Dreame H14 DUAL обладнаний щіткою, яка дає змогу мити підлогу впритул до стін і меблів — більше жодних обмежень і компромісів!
Система GlideWheel
Два двигуни в задніх колесах забезпечують плавний рух уперед і назад, даючи змогу легко керувати пилососом.
LED-підсвітка
Яскрава світлодіодна підсвітка допоможе вам побачити пил і бруд у темних приміщеннях. Насолоджуйтеся чистим будинком удень і вночі.
Іонізація під час прибирання
Технологія іонізації елементами срібла дає змогу H14 DUAL захищати вашу підлогу на 99,99% від розмноження бактерій і неприємних запахів під час прибирання.
Автоматичне дозування мийного засобу
H14 DUAL обладнаний інтелектуальною системою дозування, яка автоматично підбирає оптимальну концентрацію мийного засобу для кожного типу забруднення. Завдяки 120 мл контейнера та діапазону розведення від 1:200 до 1:30, кожна крапля засобу використовується максимально ефективно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-подсветка щетки | с подсветкой |
| Автосматывание шнура | отсутствует |
| Бренды | Dreame |
| Вес | 5.6 кг |
| Время зарядки | 4 ч |
| Время зарядки аккумулятора | 4 - 6 часов |
| Время полной зарядки | до 5 часов |
| Время полной зарядки аккумулятора | 4 ч |
| Время работы на одном заряде | 31 - 45 минут |
| Время работы от аккумулятора (обычный режим) | 40 мин |
| Входит в комплект поставки | моющий пылесос, ручка, центральная трубка, турбощетка основная, турбощетка универсальная, щелевая насадка комбинированная 2 в 1, мини-турбощетка, щетка для очистки, база для зарядки, подставка для аксессуаров, фильтр, пылесборник, контейнер фильтра |
| Выпускной фильтр | HEPA |
| Длина сетевого шнура | Нет |
| Для мебели | Нет |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Емкость для моющего средства | 0.88 л |
| Индикатор заполнения пылесборника | Да |
| Индикатор заряда | Да |
| Количество уровней мощности | 5 режимов |
| Мини-турбощетка | Да |
| Модуль для влажной уборки | Да |
| Мощность всасывания | нет данных |
| Мягкий валик | Да |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Напряжение аккумулятора | 21.6 В |
| Насадка прямого всасывания | Нет |
| Настенный крепеж | отсутствует |
| Объем пылесборника | 0.3 - 1 л |
| Питание | Аккумулятор |
| Пол/Ковер | Да |
| Потребляемая мощность | до 1000 Вт Вт |
| Радиус уборки | нет данных |
| Регулятор мощности | на рукоятке |
| Сбор воды | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемный пылесос | со съемным пылесосом |
| Тип выходного фильтра | Микрофильтр |
| Тип пылесборника | Аквафильтр |
| Тип пылесоса | моющий |
| Тип ручки | Прямая |
| Тип трубки | длинная прямая |
| Тип уборки | влажная + сухая |
| Турбо-режим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ-обработка | Нет |
| Уровень шума | 61 - 75 дБ дБ |
| Форм-фактор | вертикальный |
| Цвет | Серый |
| Циклонная система | Нет |
| Щелевая | Нет |
| Эко-двигатель | Нет |
| Эко-режим | отсутствует |
Информация для заказа
- Цена: 28 519 ₴









