Щоб у домі було чисто, необов'язково витрачати багато сил і часу. Довірте наведення порядку професіоналу. Мийний робот-пилосос Xiaomi Dreame L10 ULTRA — це практичний і доступний помічник, якому до снаги та сухе, і вологе прибирання. Компактний і потужний, він натирає підлоги до блиску, зберігаючи ваші ресурси. Цей представник нового покоління пилососів з особливим підходом до чистоти.
Автоматичне очищення пилозбірника та мийних насадок.
Точна система навігації.
Керування через смартфон або голосом.
Повна автоматизація прибирання.
Забудьте про домашній рутин на 2 місяці! Мийний робот-пилосос Dreame L10 ULTRA зробить усе сам. Він пилососить, миє підлогу, автоматично очищає пилозбірник, миє насадки та сушить їх під потоком гарячого повітря.
Інноваційна система очищення.
Фірмова технологія DualBoost 2.0 дає змогу Dreame L10 ULTRA швидко й ефективно очищати пилозбірник. Потужний насос під високим тиском виштовхує сміття з пилозбірника в спеціальний мішок об'ємом 3 л. Міцний і повністю герметичний, він не пропускає ні пил, ні запахи. А головне, позбавляє вас потреби витрушувати пилозбірник вручну. Через 60 днів вам залишається лише викинути пилозбірник і встановити новий.
Чистота на максималках.
Ні в пилу, ні в плям немає жодних шансів. Мийний робот-пилосос Xiaomi Dreame L10 ULTRA всмоктує сміття із силою 5300 Па, збираючи не тільки великий пил, але й дрібні частинки, пилок рослин і шерсть хатніх тварин. А дві насадки з мікрофібри відмивають його до блиску. Обертаючись зі швидкістю 180 обертів на хвилину, вони під тиском начищають підлогу, повністю відтворюючи ефект ручного миття. Якщо насадки забруднилися, робот повернеться на станцію, промиє їх і продовжить прибирання. А після закінчення промиє насадки під проточною водою та висушить під гарячим повітрям.
Для алергіків і не тільки.
З цим пилососом вам не потрібно контактувати з пилом та іншим сміттям. Завдяки вбудованій та герметичній системі очищення Dreame L10 ULTRA повністю позбавляє вас цієї потреби. Це ідеальний вибір для чутливих людей та алергіків, щоб створити вдома здоровий мікроклімат. А якщо ви маєте хатніх тварин, він позбавить вас зайвої шерсті.
Інтелектуальне керування.
Вибирайте режими, встановлюйте заборонені зони, створюйте графіки прибирання й керуйте Dreame L10 ULTRA з легкістю! З застосунком Dreamehome ви можете робити це, навіть перебуваючи далеко від дому. А сумісність з Alexa, Siri та Google Assistant відкриває широкі можливості для голосового керування.
Точна побудова маршруту.
Цей робот-пилосос будує 3D-карту маршруту з першого разу та запам'ятовує її для наступних сеансів. Він зберігає в пам'яті кілька маршрутів, тому ви можете налаштувати карту для кожного поверху або кімнати та редагувати за потреби. Завдяки датчику LiDAR і технології розпізнавання килимів, він чудово орієнтується в просторі. У процесі роботи девайс легко долає перешкоди до 2 см і навіть підіймає мийні насадки на 7 мм.
Витривалий акумулятор.
Завдяки енергоефективному двигуну та батареї ємністю 5200 мА·год, мийний робот-пилосос Xiaomi Dreame L10 ULTRA здатний на довгі цикли прибирання. 210 хвилин у спокійному режимі пилососа або 150 хвилин у режимі сухого клінінгу з миттям підлоги дають змогу навести лад у всьому будинку за один сеанс.
Міжнародні нагороди.
Техніка бренда Dreame завоювала не тільки визнання користувачів, а й престижні міжнародні нагороди у сфері споживчих товарів і дизайну.
Універсальний мінімалізм.
Плавні форми, лаконічні елементи керування й мінімум деталей — мийний робот-пилосос Dreame L10 ULTRA відповідає сучасним тенденціям мінімалізму. Компактний, простий і практичний, він впишеться і в маленьку квартиру, і великий будинок. Все, що потрібно, це встановити станцію біля розетки, так, щоб робот вільно заїзджав на неї.
Комплектація
Мийний робот-пилосос Dreame L10 ULTRA комплектується повним набором аксесуарів. До комплекту постачання входять док-станція із системою очищення, 2 насадки-подушечки для вологого прибирання, 2 тримачі насадок для вологого прибирання, бічна щітка, кабель живлення, йоржик для очищення док-станції, запасний мішок і посібник з експлуатації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Dreame |
| Вес | 3.7 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | более 360 минут |
| Время работы на 1 заряде | 181 - 240 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 210 мин |
| Высота преодоления порогов | 20 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | нет данных |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Нет |
| Камера | Нет |
| Комплектация | робот-пылесос, зарядная станция, губка для влажной уборки х2, держатель для губки х2, мешочек для мусора, боковая щетка, щетка для очистки, зарядный кабель, руководство пользователя |
| Мoдель | L10 Ultra |
| Мощность всасывания | 5300 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 80 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 350 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 х 350 х 97 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон, голосовое |
| Уровень шума | 59 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 25 199 ₴










