Керамічна поверхня
Прикрасьте вашу кухню елегантною та витонченою варильною поверхнею. Готуйте із задоволенням — від цього їжа буде тільки смачнішою!
Індикатори керування й функціонування
Індикатори керування й нагрівання не дадуть вам обпектися об варильну поверхню. Все просто: буква «H» на індикаторі залишкового тепла означає, що поверхня все ще гаряча. Коли вона згасне, можете без побоювання торкатися до поверхні. Ми завжди дбаємо про вашу безпеку!
Легкий рух руки — і поверхня сяє
Склокерамічне покриття Samsung легко очищається, завдяки чому з нього можна легко видалити навіть великі плями.
Сенсорне керування
Зручність приготування! Наша склокерамічна варильна поверхня обладнана чотирма конфорками з потужними нагрівальними поверхнями для приготування їжі.
Не бійтеся обпектися!
Індикатори керування й нагрівання не дадуть вам обпектися об варильну поверхню. Все просто: буква «H» на індикаторі залишкового тепла означає, що поверхня все ще гаряча. Коли вона згасне, можете без побоювання торкатися до поверхні. Ми завжди дбаємо про вашу безпеку!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор остаточного тепла | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокування від дітей | Да |
| Вид поверхности | домино |
| Газ-контроль | Нет |
| Диаметр конфорки 1 | 148 мм |
| Диаметр конфорки 2 | 183 мм |
| Диаметр конфорки 3 | - |
| Диаметр конфорки 4 | - |
| Диаметр конфорки 5 | - |
| Зона расширения | Нет |
| Индикатор включения | Да |
| Количество конфорок | 2 |
| Конфорка гриль / барбекю | Нет |
| Материал поверхности | стеклокерамика |
| Материал решеток | - |
| Мощность конфорки 1 | 1200 Вт |
| Мощность конфорки 2 | 1800 Вт |
| Мощность конфорки 3 | - |
| Мощность конфорки 4 | - |
| Мощность конфорки 5 | - |
| Размер | 288х53.5х505 мм |
| Размер встраивания | 273х490 мм |
| Распознавание посуды | Нет |
| Расположение панели управления | фронтальное |
| Таймер | с таймером |
| Тип варочной поверхности | электрическая |
| Тип зон нагрева | hi-light |
| Турбоконфорка (WOK/корона) | Нет |
| Функция PowerBoost | Нет |
| Ширина | до 30 см см |
Информация для заказа
- Цена: 10 167 ₴

