Уявіть собі прибирання, яке не вимагає від вас жодних зусиль. Інноваційний мийний робот-пилосос Dreame L10s ULTRA робить усе самостійно: прибирає сміття, натирає підлогу та самоочищається. Вам залишається тільки задати параметри. Це справжній профі свого діла.
Сила всмоктування 4000 Па.
Великий контейнер для води 145 мл.
Точна навігація з датчиком.
Багаторівнева система навігації.
Вдосконалений датчик LiDAR останнього покоління зчитує відстань до предметів навколо себе з приголомшливою точністю. Це дає змогу пилососу планувати оптимальну траєкторію руху. Додатково працює RGB-камера, розташована на передньому бампері пилососа — вона розпізнає межі стін, меблів і декору. Додайте сюди 3D-сканер, датчик дрібних об'єктів і інфрачервоний сканер. Завдяки такій системі пилосос не тільки будує маршрут, але й регулює його в режимі реального часу, уникаючи зіткнень із предметами інтер'єру.
5 напрямів прибирання.
Dreame L10s ULTRA не тільки сам прибирає, але й позбавляє потреби витрушувати сміттєвий бак або мити щітки. Робот заїжджає на зарядну базу, щоб заповнити ресурс батареї, запас води, а також промити мікрофіброві насадки. Якщо в процесі прибирання йому забралося дозаряджання, вона повертається на станцію, а потім знову продовжує чищення.
Чистота в кожному куточку.
Dreame L10s ULTRA збирає велике та дрібне сміття. Завдяки силі всмоктування 5300 Па та турбощітки з V-подібними щетинками, він усуває з підлоги пил, шерсть, волосся й крихти. Обладнаний системою інтелектуального контролю потужності, пилосос підбирає оптимальну швидкість обертів для гладких і фактурних поверхонь.
Вологе прибирання.
Дві швидкісні насадки пилососа щільно прилягають до поверхні підлоги та роблять до 180 рухів за хвилину. Після такого прибирання ваш паркет або ламінат сяє, а на плитці не залишається жодних розводів. Навіть якщо на підлозі старі плями, L10s ULTRA з ними впорається. А що, якщо прибирання не закінчене, а насадки вже час промити? Не проблема — робот заїде на базу, очиститься і знову візьметься за справу.
Забудьте про контакт зі сміттям.
Вам не потрібно торкатися до пилових і брудних деталей, адже все сміття з пилозбірника збирається в змінний мішок. 3-х літрів вистачає на 60 днів, а потім потрібно просто замінити його. Технологія DualBoost 2.0 забезпечує повністю герметичний збір і зберігання. Без пилу. Без запахів. Без контакту з алергенами.
Самоочищення насадок.
Мийні щітки Dreame L10s ULTRA завжди в ідеальному стані. Під час прибирання робот заїжджає на зарядну станцію й занурює їх у воду. Обертаючись у протилежних напрямках, насадки очищаються, а використана вода збирається в окремий резервуар. А щітка для сухого прибирання не збирає на себе сміття завдяки силіконовим щетинкам.
Жодної вологи.
Закінчивши цикл прибирання та самоочищення, пилосос починає до сушіння. Потік гарячого повітря висушує насадки з мікрофібри за дві години, не залишаючи цвілі та запахів жодних шансів.
Сумісний із голосовими асистентами.
Керуйте Dreame L10s ULTRA за допомогою голосу. Мийний робот-пилосос працює з помічниками Amazon Alexa, Siri та Google Assistant, ідеально вписуючись у систему вашого розумного дому. Просто дайте команду почати, змінити зону або закінчити прибирання — і девайс її виконає. А ще для віддаленого керування зручно використовувати ексклюзивний застосунок Dreamehome.
Повне прибирання на одному заряді.
Dreame L10s ULTRA здатний очистити до 250 квадратних метрів за один сеанс. І справа не тільки в потужному акумуляторі, а й у здатності пилососа розпізнавати забруднення й поверхні. Він підбирає інтенсивність обертів під рівень складності й у такий спосіб економить ресурс мотора. Заїхав на килим — підвищив оберти, все просто. Це забезпечує 210 хвилин сухого чищення або 150 хвилин комбінованого прибирання.
Міжнародні нагороди.
Техніка бренда Dreame завоювала не тільки визнання користувачів, а й престижні міжнародні нагороди у сфері споживчих товарів і дизайну.
Лаконічна практичність.
Потужний і продуктивний всередині, зовні Dreame L10s ULTRA має стриманий і стильний вигляд. Компактна зарядна база займає мінімум місця, а всі функціональні елементи приховані від очей.
Комплектація
Пилосос постачається з повним набором аксесуарів. До комплекту постачання входять зарядна база із системою очищення, основна насадка, 2 насадки для вологого прибирання, 2 тримачі насадок для вологого прибирання, бічна щітка, мішок-пилозбірник, кабель живлення й посібник з експлуатації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Dreame |
| Вес | 8.9 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 121 - 240 минут |
| Время работы на 1 заряде | 121 - 180 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 150 мин |
| Высота преодоления порогов | 20 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | нет данных |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Емкость аккумулятора | 5200 мАч |
| Звуковой сигнал | Да |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | пылесос, универсальная станция, основная щетка, моющая насадка (2 шт.), держатель для моющих насадок (2 шт.), боковая щетка, мешок, универсальный очиститель пола, кабель питания, документация |
| Мoдель | L10s Ultra |
| Мощность всасывания | 5300 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 80 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 350 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 423 х 340 х 568 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная LDS + ИК-датчик + камера |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон, голосовое |
| Уровень шума | 59 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 27 599 ₴










