Відкрийте для себе високотехнологічний робот-пилосос, який проведе всю роботу за вас. Він обладнаний високоточною навігацією, передовою лазерною технологією та можливістю прибирання 4-в-1 із системою Smart Aqua Power — для досягнення бездоганної чистоти вашого будинку.
Розумне прибирання за хатніми улюбленцями від Rowenta
Надточна лазерна навігація, під'єднання до безплатного застосунка, якісне прибирання.
Три різновиди мікрофібр
До комплекту входять три типи мікрофібр: для стандартного вологого прибирання, для вологого прибирання стійких забруднень і плям від хатніх улюбленців, а також мікрофібра для сухого прибирання, яке усуває пил та алергени — для розумного й ефективного прибирання кожного сантиметра вашого будинку.
Прибере всюди
Робот-пилосос з ультраточною лазерною навігацією Smart Exploration 8.0 для розумного та методичної прибирання, яка з легкістю охоплює весь ваш дім.
Прибирання 4-в-1
Бічна щітка прибирає в кутах і важкодоступних місцях, щітка Turbo Brush прибирає волосся, хутро та ворс, двигун BLDC забезпечує надійне всмоктування, а система Smart Aqua Power System очищає поверхні.
Персоналізовані параметри
Встановлюйте заборонені зони, вибирайте інтелектуальне прибирання окремих ділянок вашого приміщення, керуйте прибиранням кімнатами, зберігайте постійні карти й багато іншого за допомогою індивідуальних налаштувань відповідно до ваших потреб.
Розумна мийка за типом підлоги
Робот-пилосос забезпечує ідеальну точність і ефективність прибирання завдяки системі Smart Aqua Power з 4 рівнями об'єму води, які можна встановити залежно від типу підлоги, також він автоматично аналізує зміну типу підлоги та змінює подавання воды.
Висока здатність подолання перешкод
Завдяки здатності долати перешкоди заввишки до 18 мм, відкрийте для себе високоефективне прибирання для досягнення чистоти всюди.
Тихе прибирання
Завдяки тихому режиму відкрийте для себе тихе та комфортне прибирання для всієї родини.
Довготривалий заряд батареї
Довготривалий заряд батареї забезпечує 120 хвилин продуктивного прибирання, щоб охопити до 120 квадратних метрів простору — цього досить, щоб прибрати весь будинок на одному заряді.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Нет |
| Бренды | Rowenta |
| Вес | 3.45 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 4 ч |
| Время работы на 1 заряде | 60 - 120 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 120 мин |
| Высота преодоления порогов | 18 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | нет данных |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | нет данных |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Да |
| Комплектация | робот-пылесос, зарядная док-станция, HEPA-фильтр, боковая щетка, насадка из микрофибры /для влажной уборки (2 шт), резервуар для воды, инструкция |
| Мoдель | X-Plorer |
| Мощность всасывания | 2700 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 300 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 342 х 342 х 95 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Да |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Нет |
| Технология навигации | лазерная навигация Smart Exploration 8.0 |
| Тип | робот-пылесос |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | через смартфон |
| Уровень шума | 65 дБ дБ |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 8 399 ₴










