Базовий інвертор
Інверторна спліт-система побутового типу (1 внутрішній + 1 зовнішній блок) виготовлена в класичному стилі, має білий колір і глянсове покриття. Традиційний, простий варіант кондиціонера з доступним цінником і ключовим набором опцій.
Основа спліт системи
Побутовий кондиціонер серії Fjord підтримує стандартний набір опцій у формі: охолодження/обогрівання/вентиляції/осушення, що дає змогу використовувати систему цілий рік.
Додатковою перевагою стане вбудований фільтр грубого чищення, який затримає пил і важчі частинки, а режим турбо для досягнення миттєвого результату.
Двигун від світових виробників
Система обладнана інверторним компресором від світових виробників кліматичного обладнання — Toshiba. Такі двигуни споживають мінімальну кількість ресурсів, працюють тихо та з максимальною точністю підтримують заданий параметр. Працює в режимі обігріву до -15 °C зовнішньої температури.
Вбудована частина безпеки
Виробником передбачена базова система безпеки, що контролює й запобігає можливим несправності: Гідрофільне (антикорозійне) покриття забезпечить захист від розвитку іржі та руйнування; самоочищення регулює забруднення кондиціонер і запускає процес чищення в автоматичному режимі, а автоматичний перезапуск вбереже кондиціонер від наслідків незапланованих вимкнень електромережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bergen |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Состояние | Новое |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | нет данных |
| EER | нет данных |
| Wi-Fi управление | опционально |
| Автоматический режим | Да |
| Вентиляция (рециркуляция) | Да |
| Вес | 7,5 кг |
| Внешняя температура при обогреве | до -15°C |
| Габариты | 715х194х285 мм |
| Ионизация | Нет |
| Маркировка по БТЕ/BTU | 12 |
| Мощность обогрева | 3,7 кВт |
| Мощность охлаждения | 3,6 кВт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие пульта | Да |
| Ночной режим (режим сна) | Да |
| Обогрев | Да |
| Осушение | Да |
| Охлаждение | Да |
| Очистка воздуха | Нет |
| Площадь помещения | 31 - 40 м2 |
| Режим работы | охлаждение + обогрев + рециркуляция + осушение |
| Рекомендуемая площадь помещения | до 35 м2 кв.м |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип хладагента | R 32 |
| Турбо-режим | Да |
| Цвет | Белый |
| Шум | 23,5-37,5 дБ |
| Энергопотребление при обогреве | 1,02 кВт |
| Энергопотребление при охлаждении | 1,12 кВт |
Информация для заказа
- Цена: 21 599 ₴










