Кронштейн 32-65FIX400 належить до фіксованої моделі кріплень, яка не передбачає зміни положення екрана.
Цей кріплення призначений для настінного встановлення телевізорів або моніторів із розміром екрана від 32" до 65".
Кріплення Satelit 32-65FIX400 є універсальним, оскільки має регульований діапазон стандарту VESA min 200х200, max 400х400 і розрахована на максимальну вагу телевізора 40 кг.
Купуючи телевізор, багато хто вибирає його розміри, діагональ і дизайн так, щоб панель гармонійно вписалася в інтер'єр.
Якщо дизайнерське рішення квартири не передбачає розміщення громіздкою тумби або комода під телевізор, то кронштейн — якраз те, що потрібно.
Кронштейн Satelit 32-65FIX400 являє собою фіксовані рейки, що надійно кріпляться болтами до стіни.
Встановлення за допомогою кріплення не тільки розвантажує простір від зайвих меблів, а й убезпечить панель телевізора від пошкоджень, можливих, за менш надійного розміщення.
Фіксована модель забезпечує закріплення телевізійної панелі на мінімальній відстані від стіни, чим гарантує максимальну економію простору.
Це ж щільне монтування, передбачає заздалегідь продумані варіанти під'єднання до ТВ додаткових девайсів за допомогою необхідних слотів: HDMI, флешнакопичувачі, антена тощо.
З кріпленням Satelit 32-65FIX400 необхідно чітко визначити розташування екрана телевізора, оскільки зміна кута огляду в цій моделі не передбачається.
Виробник вчено всі деталі для легкого та зручного монтування.
У комплектації Satelit 32-65FIX400 є все необхідне для надійного закріплення ТВ: докладна інструкція та повний набір деталей для монтажу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фиксированный |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 25 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 65" |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | - |
Информация для заказа
- Цена: 539 ₴



