Ноутбук Asus TUF Gaming A15 — це високонадійна геймерська платформа для перемоги в будь-якій грі. До його апаратної конфігурації входить нова відеокарта GeForce RTX 2050 для ноутбуків, що забезпечує плавне зображення на дисплеї з частотою оновлення 144 Гц, здатного показувати всі відтінки колірного простору sRGB. Потужний процесор AMD Ryzen 5 7535HS гарантує швидку роботу в широкому спектрі завдань, а вдосконалена система охолодження допомагає підтримувати його продуктивність на високому рівні за мінімального рівня шуму. Ноутбук відповідає військово-промисловому стандарту надійності та наділений акумулятором високої ємності (48 Вт·год), що робить його чудовим вибором для геймерів, які постійно перебувають у русі.
Неймовірний стиль
Завдяки структурі на нижній панелі, що нагадують бджолині стільники, пристрій зручніше тримати при перенесенні. Вона візуально поєднується з ребрами жорсткості, виконаними у вигляді шестикутників по всьому корпусу. Текстурована обробка області під зап’ястями не тільки привабливо виглядає, але й стійка до забруднення.
Надійне зчеплення
Нижня панель корпусу має спеціальну текстуру, яка перешкоджає вислизанню пристрою. Т Також у ній є вирізи, які виконують роль вентиляційних отворів.
Шліфована обробка
Витонченість ноутбука підкреслюють тонкі контрастні лінії шліфування на поверхні корпусу.
Швидкість для будь-яких завдань
Сучасна конфігурація робить ноутбук TUF Gaming A15 універсальним пристроєм, готовим забезпечити високу швидкість у широкому спектрі програм: іграх, трансляціях тощо. Для швидкого завантаження застосунків слугує NVMe-накопичувач, під'єднаний за шиною PCIe, причому в ноутбуку є вільний слот для другого твердотільного накопичувача.
Двостороннє інтелектуальне шумозаглушення
Удосконалена технологія інтелектуального шумозаглушення покращує як вихідний, так і вхідний аудіосигнали під час голосового спілкування, щоб ви з товаришами по команді завжди чітко чули один одного. В аудіовизначеннях можна встановити фільтрацію шумів для певних програм, наприклад, утиліту голосової комунікації, щоб не зачіпати внутрішньоігрові звуки. Технологія інтелектуального шумозаглушення використовує обчислювальні можливості центрального процесора, а не відеокарти, тому вона практично не впливає на швидкість гри.
Потужна система охолодження
Завдяки повноцінній системі охолодження ноутбук зможе підтримувати високу продуктивність упродовж тривалого терміну експлуатації. У ньому застосовуються три радіатори та чотири теплові трубки, а технологія самоочищення перешкоджає накопиченню пилу. Система охолодження може працювати в декількох режимах, призначених для різних сценаріїв використання ноутбука, що відрізняються один від одного рівнем продуктивності та шуму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | рюкзак |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 2 - 2.49 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 359х256х24.5 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 48 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX3050 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 4 ГБ DDR6 |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | TUF |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 3,3 - 4,55 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 44 478 ₴










