Кронштейн 39-70FIX600 належить до фіксованої моделі кріплень, яка не передбачає зміни положення екрана. Це кріплення призначене для настінного встановлення телевізорів або моніторів із розміром екрана від 39" до 70". Кріплення Satelit 39-70FIX600 є універсальним, оскільки має регульований діапазон стандарту VESA min 200х200, max 600х400 і розраховане на максимальну вагу телевізора 35 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фиксированный |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | 20.5 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 39" - 70" |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | - |
Информация для заказа
- Цена: 479 ₴



