Час мати силу АІ
Представляємо нову лінійку ігрових ноутбуків зі штучним інтелектом від AORUS. Абсолютно новий AORUS 16X створений для використання новітнього процесора Intel Core HX і графічного процесора NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків для потужного генеративного АІ.
Ai Nexus, бездоганний досвід штучного інтелекту як для геймерів, так і творців, підіймає керування живленням, продуктивність ігор і програмне забезпечення для генеративного штучного інтелекту на новий рівень. Завдяки найсучаснішій технології безмежного охолодження WINDFORCE Infinity Cooling тепер стає дедалі ефективнішим.
Безмежний
4-бічні надтонкі рамки, що мають товщину всього 3 мм у найтоншій частині, забезпечують ширший огляд поля бою й потужніших деталей.
Бийтеся з ротою героїв.
Справжній переможець бореться на найвищому рівні з величезними нагородами та почестями. Так само, як AORUS 16X.
Бачити — це перемагати
Відчувайте кожен виграшний момент гри на швидкому, плавному, чіткому дисплеї G-SYNC без розривів зі збільшеною зоною перегляду та збагаченими кольорами.
Вражайте великі таланти
AORUS 16X працює на найсучаснішому кремнієвому процесорі в галузі обчислень і графіки. Він створений не тільки для поліпшення ваших ігор і творчого досвіду, але й готовий виконувати ваші завдання ШІ.
Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків
Графічні процесори для ноутбуків серії NVIDIA GeForce RTX40 забезпечують роботу найшвидших ноутбуків у світі для геймерів і творців. Створені на основі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують чималий стрибок у продуктивності завдяки DLSS 3 на основі штучного інтелекту та створюють реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, потужність, час автономної роботи й акустику для максимальної ефективності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9-14900HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 2 - 2.49 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 356х254х27 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 99 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX4070 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | Да |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Gigabyte |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Aorus |
| Серия процессора | Intel Core i9 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,2 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 96 685 ₴










