Зробивши вибір в інтересах кронштейна Satelit 32-55pivot400a, більше не доведеться піклуватися ні про що. Усі необхідні комплектуючі, аж до дюбелів і болтів, входять до стандартної комплектації. Також обов'язково додається докладна інструкція, де легко знайти всю інформацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 71-431 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 55" |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х400 мм |
| Угол наклона | +10/-15° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
Информация для заказа
- Цена: 1 559 ₴



