Грайте в ігри та творіть на ASUS TUF Gaming A16 (2024) з процесором AMD Ryzen і відеокартою Nvidia GF RTX 40 для ноутбуків із підтримкою технології NVIDIA Advanced Optimus. TUF Gaming A16 2024 модельного року також обладнаний високошвидкісною оперативною пам'яттю. Незалежно від того, віддаєте перевагу динамічним шутери або повільні квети, дисплей QHD+ 165 Гц IPS зі співвідношенням сторін 16:10 і тонкими рамками, що займає 90% панелі, занурить вас у дію. Вам не потрібно турбуватися про перегрівання, якщо є пара вентиляторів Arc Flow Fans із 84 лопатками. Оновлена конструкція лопаток зі змінною товщиною має дві переваги: вона збільшує тиск повітря й одночасно зменшує турбулентність, а отже, забезпечує потужніше охолодження без зайвого шуму. Коли потрібно пограти або виконати роботу на ходу, TUF Gaming A16 моделі 2024 року має понад достатньо потужності для цього. Акумулятор ємністю 90 Вт година дасть вам змогу довше працювати без підзаряджання, а функція заряджання через порт USB Type-C забезпечить гнучкість, якщо ви залишили блок живлення вдома.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 2 - 2.49 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 355х252х26.8 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX4050 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 6 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | TUF |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 3,3 - 4,55 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 56 813 ₴






