Сухе та вологе прибирання за один прохід, просте видалення бруду та пилу
Цей робот-пилосос одночасно виконує сухе та вологе прибирання твердих підлогових покриттів, збираючи щоденний накопичений шар пилу. Він ефективніше видаляє пил, ніж пилосос без вологого прибирання, і після його роботи ви зможете ходити будинком босоніж.
Висока потужність всмоктування для збирання бруду та пилу
Висока потужність всмоктування дає змогу збирати навіть великий бруд, наприклад крихти та шерсть тварин. Він позбавить вас щоденного скупчення бруду на підлозі, а також усуне дрібний пил, який утворюється в килимах.
Автоматично підвищує потужність всмоктування під час прибирання килимів.
Робот автоматично підвищує потужність всмоктування, коли заїжджає на килим, щоб збирати дрібний пил, який накопичується всередині килима.
Максимальне охоплення: не пропускає зони підлоги
Оцініть нові можливості прибирання з технологією LDS-радара на цій роботі-пилососі, з якою він завжди сканує приміщення на 360 градусів, складаючи точну карту будинку. Робот легко впорається з керуванням навіть у кількох кімнатах і? Забезпечить ретельне прибирання навіть у кутах приміщень. Насолоджуйтеся чудовими результатами прибирання навіть за слабкого освітлення.
До 130 хвилин роботи без заряджання акумулятора
Оцініть безперервне прибирання без потреби заряджати акумулятор завдяки 130 хвилинам автономної роботи, яких вистачить для прибирання 120 м2. Коли акумулятор розрядиться, робот автоматично повернеться на базу підзаряджання. Після закінчення заряджання він повернеться туди, де перервав прибирання, і відновить його.
Персоналізуйте прибирання з урахуванням ваших потреб
Застосунок Philips HomeRun для робота-пилососа призначений для зручної й інтуїтивної роботи. Він містить покрокові інструкції та корисні відео для ефективної роботи. Застосунок обмінюється даними з роботом для керування, створення звітів і оцінки ефективності прибирання, а також демонструє в реальному часі, де робот уже прибрався. Налаштуйте параметри прибирання для кожної кімнати, вибирайте заборонені зони та складайте розклад прибирання, щоб повертатися в будинок із чистими підлогами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Philips |
| Вес | 3.1 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | более 360 минут |
| Время работы на 1 заряде | 121 - 180 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 130 мин |
| Высота преодоления порогов | 11 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | нет данных |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | нет данных |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | робот-пылесос, зарядная станция, накладка из микрофибры - 2 шт, шнур питания, инструкция, гарантийный талон |
| Мoдель | - |
| Мощность всасывания | 2700 Па |
| Мультикартография | Нет |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 380 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 x 350 x 97 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Нет |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Нет |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос |
| Тип обрабатываемого покрытия | ковер с низким ворсом, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Нет |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 66 дБ дБ |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴










