Розумне підіймання швабри
За допомогою спеціальної інтелектуальної функції L10s Pro Gen2 підіймає швабру на 7 мм, забезпечуючи сухість килимів і ретельне очищення твердих підлогових покриттів.
Інтерактивне картографування та будівництво маршруту прибирання
L10s Pro Gen2 використовує передові технології для швидкого та точного картографування та будівництво маршруту для забезпечення ефективного прибирання всього Вашого будинку.
Сенсор визначення перешкод
Dreame L10s Pro Gen2 запросто розпізнає й дає змогу уникнути потенційних небезпек, як-от взуття та прибирання навколо предметів, що так само знижує ризик зіткнення з перешкодами.
Розпізнавання килима
Скористайтеся перевагами нової системи виявлення килимів, що дає змогу збільшувати потужність всмоктування для глибокого та ретельного очищення.
Продумана конструкція роликової щітки
Прогумована роликова щітка легко видаляє пил із килимів і запобігає намотуванню на неї волосся, що так само робить прибирання ще ефективнішим і якіснішим.
Функція повторного очищення
Поліпште чищення килимів за допомогою програми Dreamehome та функції подвійного очищення. Ця функція дає змогу з легкістю очистити Ваш килим кілька разів для отримання повної впевненості, що прибирання зроблене якісно.
Тривалий час автономної роботи
За допомогою батареї ємністю 5200 мА·год, Dreame L10s Pro Gen2 забезпечує до 155 хвилин прибирання пилососом і миття підлоги в тихому режимі, охоплюючи до 145 м/кв на одному заряджанні. У разі низького рівня заряду робот-пилосос заряджається й відновлює прибирання з того місця, де зупинився.
Повне настроювання прибирання
Персоналізуйте прибирання за допомогою програми Dreamehome, створіть до 4 окремих карт підлоги та налаштуйте схему прибирання під себе. Встановіть заборонені зони та віртуальні межі, щоб із легкістю продумати план прибирання, оскільки Вам потрібно.
Встановлення спеціальних зон
Встановіть індивідуальні зони, де миття підлоги не потрібне, щоб гарантувати безпеку речей хатніх вихованців або Ваших особистих речей.
Розумні віртуальні межі
З легкістю встановлюйте віртуальні межі для безпроблемного прибирання. Захищайте заборонені зони, щоб не допускати застрягання робота, для повністю автономного й ефективного прибирання.
Багаторівневе картографування
Легко створюйте до чотирьох окремих карт поверхів за допомогою програми Dreamehome. Оптимізуйте процедуру прибирання, налаштувавши спеціально під кожен поверх для якіснішого очищення будинку.
Голосове керування
Керуйте процесом прибирання, під'єднавшись до розумного будинку, і користуйтеся голосовим керуванням Вашого робота.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Dreame |
| Вес | 3.74 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 6 ч |
| Время работы на 1 заряде | 121 - 180 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 155 мин |
| Высота преодоления порогов | 20 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | нет данных |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | робот-пылесос, боковая щетка, вращающейся модуль для мойки пола х 2, гарантийный талон, зарядная док-станция, инструмент для чистки устройства, кабель, насадки для мойки пола х 2, пылесборник, руководство, щетка прорезиненная |
| Мoдель | L10s Pro Gen2 |
| Мощность всасывания | 7000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 470 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 353 х 353 х 97 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Нет |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон, голосовое |
| Уровень шума | 63 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 14 399 ₴










