Нова ера телевізорів Samsung AI TV
Нейронний процесор NQ4 AI 2-го покоління
Відчуйте всю міць штучного інтелекту в 4K
4K-процесор Samsung з підтримкою штучного інтелекту забезпечує найкращу якість зображення у форматі 4K. Технологія масштабування з використанням штучного інтелекту 4K, що ґрунтується на даних 20 нейронних мереж ІІ, перетворює контент у зображення з якістю, максимально близьким до 4K. Новий процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує як зображення, так і звук, забезпечуючи якість зображення у форматі 4K, незалежно від того, використовуєте ви потокові сервіси OTT, граєте у свої улюблені відеоігри або дивіться спортивні трансляції в прямому ефірі.
Технологія Quantum Matrix
Найдрібніші деталі завдяки ультраточному керуванню підсвіткою
Телевізори серії Neo QLED постійно вдосконалюються завдяки технології Quantum Matrix, яка дає змогу точно керувати нашою підсвіткою Quantum Mini LED. Завдяки точному керуванню підсвіткою, ви можете насолоджуватися винятковим пропрацюванням деталей у найтемніших і найсвітліших сценах.
AI Масштабування зображення до 4K
Масштабуйте контент до рівня якості 4K
AI технологія масштабування до 4K, заснована з використанням даних 20 нейронних мереж, які перетворює контент на зображення з якістю, максимально близькою до 4K.
Операційна система Samsung Tizen
Новий досвід розваг з ОС Tizen
Отримайте ще більше задоволення від перегляду ТВ за допомогою новітніх програм і сервісів у телевізорах з ОС Samsung Tizen. Ви можете керувати своїми повсякденними справами за допомогою функції Daily+, а також контролювати стан ваших смарт-пристроїв із екрана телевізора за допомогою програми SmartThings.
Neo Quantum HDR
Роздільна здатність 4K з багатою палітрою кольору та найтоншими нюансами деталей
Насолоджуйтеся насиченішими та точнішими кольорами з роздільною здатністю 4K і відкрийте для себе найдрібніші деталі. Більш глибокий контраст досягається завдяки обробці тонів HDR10+, яка динамічно адаптується до характеристик кожної сцени.
Функція HDR оптимізації яскравості
Побачити приховані деталі в темних сценах
Завдяки відстеженню рівня яскравості денного світла або зовнішнього освітлення, нейронний процесор оптимізує деталізацію в темних сценах у режимі онлайн. Насолоджуйтеся яскравими зображеннями уформате HDR з поліпшеним настроюванням яскравості та кольоропередавання для насиченого та захопливого перегляду.
Технологія Real Depth Enhancer
Глибина зображення як у житті
Технологія Real Depth Enhancer формує ефект відчуття глибини як у житті, збільшуючи контрастність деталей переднього плану. Оцініть поліпшену реалістичність зображення завдяки тому, що телевізор передасть глибину точно так само, як це зробили б очі людини.
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Динамічний звук, який відстежує дію
Об'ємний 3D-звук із віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в аудіосподію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Операционная система | Tizen |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 17.1 кг |
| Вес с подставкой | 20 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 55" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 40 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1227.6х706.4х46.1 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1227.6х766х243.9 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | Mini-LED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 200 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 59 999 ₴








