Повнорухоме стельове кріплення для телевізора
Підтримує більшість 32-70 дюймових LCD-телевізорів.
Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Відстань від стелі: 698-1568 мм
Витримує телевізори вагою до 50 кг.
Містить усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Потолочный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | потолочный |
| Допустимая нагрузка | 50 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 698 - 1568 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 70" |
| Стандарты VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 300x200 мм, 400x200 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Тип крепления | Потолочное |
| Угол наклона | +5/-25° |
| Угол поворота | + 30/- 30° |
Информация для заказа
- Цена: 3 400 ₴







