Випробуйте Aspire Go — ноутбук, що поєднує в собі простоту й безкомпромісність. Продуманий до дрібниць, створений для зручного використання, він обладнаний усіма необхідними функціями, які допоможуть вам залишатися на зв'язку та працювати продуктивно.
Виняткова продуктивність
Насолоджуйтеся плавною та швидкою роботою завдяки процесору Intel Core, оперативної пам'яті до 32 ГБ і твердотільному накопичувачу до 1 ТБ. Насолоджуйтеся збільшеною продуктивністю завдяки винятковій тривалості роботи від акумулятора та підтримці Copilot, вашого повсякденного помічника зі штучним інтелектом.
Захопливі візуальні ефекти
Для задоволення будь-яких потреб користувачів Aspire Go постачається з різними розмірами екранів із візуально чіткими дисплеями та співвідношенням сторін 16:10. А завдяки технології Acer BlueLightShield ваші очі залишатимуться в комфорті навіть після тривалого використання.
Зручний для користувача дизайн
Доступний у різних кольорах, він дає змогу легко під'єднувати або заряджати ваші пристрої через два повнофункціональні порти USB Type-C, а Wi-Fi 6 і HDMI роблять роботу з цифровими технологіями швидше, зручніше та приємніше.
Оптимізація без зайвих зусиль
Інтуїтивно зрозуміле керування пристроєм одним натисканням кнопки за допомогою технології AcerSense, яка керує часом роботи від акумулятора, сховищем даних і програмами для оптимальної продуктивності.
Дружній до планети
Ноутбук Aspire Go, упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинного перероблення, й обладнаний компонентами, виготовленими з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star і реєстрацію EPEAT, що дає змогу зробити більш відповідальною вибір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серебристый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i7-13620H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габариты (ШхГхВ) | 362.9х237.5х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 51 - 60 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Iris Xe Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Acer |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Aspire |
| Серия процессора | Intel Core i7 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,4 - 4,9 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 34 356 ₴







