Регульоване кріплення на стелю для проєктора
Повне рухоме кріплення з регулюванням висоти та функцією нахилу/повороту/обертання
Підтримує більшість проєкторів (макс. 13 кг)
Містить усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.16 кг |
| Максимальная нагрузка | 13 кг кг |
| Наклон | -15° ~ +15° |
| Отступ от стены/потолка | 380-580 мм |
| Поворот | 360° |
| Тип | Потолочное крепление |
Информация для заказа
- Цена: 718 ₴









