Компактний, надійний і надійний ноутбук ProBook 450 G10 з функціями безпеки корпоративного рівня задовольнить усі вимоги сучасного бізнесу.
Він працює на основі потужного процесора Intel Core 13 покоління, високопродуктивної графічної системи Intel Iris Xe і швидкої двоканальної оперативної пам'яті з можливістю модернізації, тому допоможе ефективно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності.
Вбудовані HD вебкамери, мікрофон і динаміки роблять ноутбук чудовим варіантом для проведення онлайн-навчань і відеоконференцій. Його сенсорний FullHD екран із матрицею IPS подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду.
Ноутбук HP ProBook 450 G10 обладнаний клавіатурою з підсвіткою і високоточним тачпадом. Він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму та почати роботу знову
Під'єднуйте до портів HDMI, двох USB Type-C і двох швидкісних USB-A всі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Використовуйте додатковий слот для оперативної пам'яті та підвищуйте продуктивність вашого ПК. Під'єднання до мережі через інтерфейс RJ-45 або бездротову технологію Wi-Fi.
У ноутбуку HP ProBook 450 G10 можна активувати низку функцій, що гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу забезпечує постійний і надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ноутбук і проведе автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень.
Ноутбук HP ProBook 450 G10 не підведе вас за будь-яких умов, адже він пройшов 19 тестів MIL-STD 810H, що підтверджує його довговічність і простоту в обслуговуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серебристый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1334U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Графический чипсет | Intel Iris Xe |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 359.4х233.9х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 51 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | Iris Xe Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | ProBook |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,3 - 4,6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 39 389 ₴







