Настінний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів із діагоналлю 32-75 дюймів.
Сумісність з VESA, макс. 600 мм х 400 мм
Відстань до стіни 49-491 мм.
Дає змогу повертати на 100 градусів і нахиляти на 13 градусів
Практичне кріплення для кабелю
До комплекту входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | 49 - 393 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 75" |
| Стандарты VESA | 100х100, 600х400 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | -5/+8° |
| Угол поворота | 50° |
Информация для заказа
- Цена: 2 690 ₴




