Створений для бізнесу
Ноутбук HP 255 G10 обладнаний основними функціями, необхідними для ведення бізнесу в тонкому та легкому корпусі, який легко взяти із собою куди завгодно. процесором AMD Ryzen, швидкою пам'яттю та накопичувачем живлення для продуктивності, а входять до комплекту порти дають змогу під'єднувати периферійні пристрої.
Приємний і легкий
Ноутбук HP 255 не відстає від гібридних стилів роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню площі екрана до корпусу 85%.
Бути чітко видимим і чутним
Ефективно співпрацюйте з вбудованою камерою та системою шумозаглушення на основі II з мікрофонами з двома масивами.
Створено для роботи та готовий до розваг
Завершуйте проєкти з потужним процесором AMD Ryzen, швидкою пам'яттю, кардридером зчитувачем SD і накопичувачем для SD-карт.
Швидка й ефективна бездротова локальна мережа
Портативність комп'ютера та надійність швидкого під'єднання визначають, де ви можете працювати.
Будьте найкращим віртуальним користувачем
Іноді в житті тільки розмови з ока на око буде достатньо. Завдяки HD-камері HP із широким динамічним діапазоном (WDR), ви завжди матимете нормальний вигляд під час віртуальних конференцій як за яскравого, так і за недостатнього освітлення.
Захист від незначних розливів
Захистіть чутливу електроніку та ключові компоненти від незначних розливів за допомогою стійкої до вологи клавіатури.
Тони місця для зберігання
Зберігайте документи, зображення, відео та багато іншого на диску місткістю до 1 ТВ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серебристый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7530U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.52 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габариты (ШхГхВ) | 360х236х18.6 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 255 |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | SVA |
| Частота процессора | 2,0 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 23 879 ₴







