Сучасна та багатофункціональна кавоварка CECOTEC Cremmaet Compaccino Connected створена спеціально для того, щоб тішити Вас променями кави щодня. За допомогою продуманої й ергономічної конструкції, а також на 5 рівнях помелу зерен дає змогу приготувати американо, капучино або будь-який інший кавовий напій досить швидко та якісно.
Сучасний і продуманий дизайн
Можливість приготування до 30 різновидів кавових напоїв
Зручний сенсорний дисплей
Резервуар для молока місткістю 400 мл
Дозатор кави з регулюванням до 14 см
Система Thermoblock
Ваш особистий домашній барист
Приготуйте до 30 сортів напоїв зі свіжозмеленим кавою як гарячих, так і холодних, щоб насолодитися справжнім смаком у кожній чашці та найкомфортнішим і найпростішим способом.
Віддалене керування через застосунок
Під'єднайтеся до кавоварки з програми Cecotec для смартфона, виберіть ідеальний рецепт або приготуйте повністю персоналізовану каву, щоб вона була свіжоприготована саме тоді, коли Вам потрібно.
Зручний сенсорний екран
Кавоварка обладнана сенсорним TFT-екраном, який дає змогу вам взаємодіяти з меню або готувати їх із міцністю кави, яка вам подобається найбільше. Збережіть бажані параметри та насолоджуйтеся улюбленою кавою одним дотиком.
Система Thermoblock
Завдяки системі Thermoblock кавомашина Cecotec забезпечує швидке нагрівання й дає змогу приготувати свіжозмелену каву лише за кілька секунд.
Унікальний крем і аромат
Приготуйте ідеальну каву завдяки насосу з тиском на 19 барів, який витягує найкращі смаки й аромати з кави.
Прекрасна кава з м'якою пінкою
Потіште себе чудовою, м'якою та густою пінкою, приготованою за ідеальної температури. Заповніть резервуар об'ємом 400 мл молоком, виберіть ідеальний рецепт і насолоджуйтеся кожним ковтком повною мірою.
Спробуйте холодну каву
Кавоварка має кілька вбудованих рецептів холодних кавових напоїв, тож ви зможете отримати задоволення від приготування холодної кави максимально легко та швидко.
Свіжомелена кава
Насолоджуйтеся найавтентичними смаками завдяки герметичному резервуару для зернової кави місткістю 150 грамів, що зберігає весь аромат, а 5 рівнів помелу дають змогу досягти індивідуальної текстури для кожного сорту кави.
Знімний резервуар для води
Готуйте каву щодня завдяки резервуару для води об'ємом 1,1 л без потреби постійно поповнювати його. Крім того, його знімна конструкція дає змогу легко наповнювати та чистити без зусиль.
Продумано до дрібниць
Виберіть потрібний для вас напій із 30 запропонованих і відрегулюйте подавання кави, щоб розмістити чашку або склянку, яка найкраще підходить для обраного кавового напою.
Легке та просте обслуговування
Кавоварка обладнана системою самоочищення, завдяки чому її канали завжди залишаються такими чистими, як першого дня. Крім того, резервуар для відходів знімний, тому його обслуговування не займає багато часу.
Автоматичне вимкнення
Забудьте про проблеми завдяки системі автоматичного вимкнення, яка не тільки забезпечує високий комфорт, а й знижує споживання енергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | Да |
| Блокировка от детей | Нет |
| Вес | 7.9 кг |
| Вид | отдельностоящая |
| Возможность программирования | Да |
| Давление помпы | 19 бар |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дополнительно | Нет |
| Используемые технологии | Thermoblock |
| Количество запрограммированных напитков | 30 шт |
| Количество фильтров | 1 |
| Количество чашек | 1 |
| Комплектация | кофемашина, контейнер для молока, руководство пользователя |
| Мoдель | Cremmaet Compactccino Connected |
| Объем резервуара для воды | 1 л - 2 л |
| Подогрев чашек | отсутствует |
| Популярные бренды | Cecotec |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт - 1499 Вт Вт |
| Приготовление капучино | автоматическое |
| Приготовление напитков | эспрессо, американо, капучино, латте, горячая вода, молоко |
| Программирование жесткости воды | отсутствует |
| Программирование крепости кофе | Да |
| Программирование объема порции | Да |
| Программирование температуры напитка | отсутствует |
| Противокапельный механизм | отсутствует |
| Размеры | 19 x 40 x 32 см |
| Регулировка высоты дозатора/подставки | отсутствует |
| Регулировка помола | Да |
| Резервуар для воды | 1.1 л |
| Система самоочистки | Да |
| Съемная варочная группа | отсутствует |
| Тип | кофемашина |
| Удаленное управление | отсутствует |
| Управление | Сенсорное |
Информация для заказа
- Цена: 23 999 ₴








