Фіксоване настінне кріплення для LCD-телевізора
Підтримує більшість 32-55-дюймових LCD-телевізорів.
VESA сумісний, макс. 400 мм х 400 мм
Відстань до стіни: 22 мм
Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
Містить усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фиксированный |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 22 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 55" |
| Стандарты VESA | 200x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x400 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 359 ₴




