Подвійний поворотний настінний кронштейн для телевізора
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів із діагоналлю 32-65 дюймів.
Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Відстань від стіни 23-284 мм.
Дає змогу повертати на 50 градусів і нахиляти на 10 градусів
Практичне кріплення для кабелю
До комплекту входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотный |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 23 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 35" - 65" |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 400х400 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | +5/-8° |
| Угол поворота | + 25/- 25° |
Информация для заказа
- Цена: 2 293 ₴



