Ноутбук HP 255 G9 вирізняється вигідною ціною й дає змогу залишатися на зв'язку. Він поєднує в собі технології AMD і все, що потрібно для спільної роботи. Міцний корпус ноутбука надійно захищає його від пошкоджень під час перенесення.
Мобільний і надійний
Будьте впевнені — HP 255 G9 може виконувати термінові завдання на ходу. Міцний корпус забезпечує надійний захист ноутбука та надає йому ділового зовнішнього вигляду.
Усі необхідні роз'єми та слоти
Швидке під'єднання до периферійних пристроїв в офісі або вдома за допомогою традиційних роз'ємів. Ноутбук HP 255 має слот для SD-карт. З його допомогою можна зручно переносити дані та зберігати резервні копії.
Створено для роботи, готовий до розваг
Завдяки надійному процесору AMD Ryzen, швидкій оперативній пам'яті, пристрою для читання карт пам'яті SD і місткому накопичувачу ви зможете виконувати будь-які проєкти.
Широкі можливості під'єднання
Оцініть високу швидкість передавання даних завдяки комбінованому модулю з підтримкою Bluetooth для під'єднання до локальної мережі Gigabit або бездротової локальної мережі Wi-Fi.
Нехай вас бачать і чують чітко
Завдяки вбудованій камері та функції шумопониження на основі ШІ з використанням двоспрямованих мікрофонів, ваша співпраця буде ефективною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серебристый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 358х242х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 255 |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,3 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 34 746 ₴





