Новий рівень домашніх розваг
Меню webOS 23 зі зручною навігацією відкриває перед вами різноманітний контент, підібраний з урахуванням унікального досвіду перегляду користувача. Модель легко працює із системами розумного дому, підтримує голосові команди. Бездоганна UHD-картка, об'ємний звук і трендовий контент — ідеальна платформа для мультимедійного дозвілля.
Коли деталі важливі
Функція HDR10 Pro деталізує зображення й точно передає кольори. Завдяки їй візуал відтворюється з яскравістю й контрастом, наближеними до реальних показників. Ви зможете насолоджуватися чистими білими та глибокими чорними відтінками, а кожна деталь буде передана з високою точністю, забезпечивши захопливий досвід перегляду.
Потужний візуальний потенціал
Процесор alpha5 AI Processor 4K Gen6 обробляє графіку на високому рівні та дає доступ до потужних можливостей штучного інтелекту. Він аналізує вміст і автоматично оптимізує настроювання екрана для досягнення найкращої якості зображення. Ви завжди бачитимете чіткі деталі, соковиті кольори та плавну динаміку, вдивляючись у те, що відбувається на екрані на всі 100%.
Картинка як 4K
З функцією Upscaling відео низької роздільної здатності буде трансформовано до близької до якості 4K. Техніка використовує складні алгоритми для збільшення роздільної здатності та поліпшення промальовування пікселів. Ваші улюблені фільми, серіали та відеоігри матимуть ще реалістичніший та цікавіший вигляд на UHD-екрані телевізора LG UR78006LK.
Автоматичне регулювання яскравості
Девайс обладнаний функцією самостійного настроювання яскравості, яка адаптує її до освітлення в кімнаті. Це дає змогу створювати ідеальну картинку в будь-яких умовах, запобігаючи появі засвічених сцен або нестачі світла на дисплеї. Ручне настроювання параметрів залишилося позаду — цей телевізор є повністю самостійним.
Контент спеціально для вас
Персоналізовані рекомендації, що ґрунтуються на ваших уподобаннях і вже переглядій, майже завжди потрапляють у "яблучко". Завдяки алгоритмам машинного навчання телевізор пропонуватиме нові фільми, серіали та шоу, які можуть зацікавити вас. Це дає змогу витрачати час на те, що дійсно подобається без потреби довгого пошуку.
У єдності з вашим будинком
LG UR78006LK легко інтегрується в системи розумного дому, даючи змогу вам керувати різними пристроями через телевізор. Ви зможете контролювати освітлення, керувати розумною кухонною технікою, відстежувати ефективність роботи. Телевізор підтримує функції Apple AirPlay, HomeKit і Matter, що дає можливість легко під'єднуватися й взаємодіяти із сумісними пристроями та популярними сервісами.
Оцініть режисерське бачення
Режим Filmmaker Mode призначений для передавання контенту точно так, як задумував його режисер. Він вимикає оброблення руху, корекцію кольору та інші ефекти, щоб зберегти оригінальне кінематографічне бачення. Ви зможете побачити фільм таким, яким зробила його команда: з ідеальним передаванням кольорів, в оригінальній контрастності та пропорціях кадру. Це доповнення робить перегляд кіно ще захопливішим і імерсивнішим.
Крутий ігровий досвід
Спеціальний функціонал, як-от HGiG і вбудований ігровий оптимізатор, гарантує, що ігри ААА-класу матимуть чудовий вигляд на екрані телевізора. Плавність і чутливість, мінімальна затримка введення та забезпечення комфортного ігрового процесу — цей екран створений для геймінгу. Ще можна отримати доступ до хмарного сховища через GeForce NOW.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Операционная система | webOS |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Версия Bluetooth | нет данных |
| Вес (без подставки) | 11.7 кг |
| Вес с подставкой | 11.8 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 50" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 20 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | ?5 AI Processor 4K |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1121х651х57.1 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1121х716х230 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | нет данных |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | LED |
| Угол обзора | нет данных |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 19 799 ₴








