Компактність і простота встановлення
Ariston ANDRIS RS 10/3 — це накопичувальний водонагрівач, який зможе приємно здивувати власника своїм компактним зовнішнім виглядом. Його зовнішній вигляд, на перший погляд, схожий на невеликий квадрат із розмірами (360х298х144). Ariston ANDRIS RS 10/3, такий водонагрівач, який не створить зайвого клопоту зі своєю установкою, тому що в його конструкції немає жодної складності, а його вага досягає всього лише трохи менш ніж десять кілограмів. Ariston ANDRIS RS 10/3 виготовлений в елегантному темно-сірому колірному виконанні.
Продуктивність
Цей накопичувальний водонагрівач має потужність 1200 Вт і може нагрівати 10 літрів води до максимальної температури 70 градусів, всього за 0,5 години. А ось максимальний тиск води, з яким зможе функціонувати водонагрівач, має бути 8 барів.
Покриття та додаткові покращення
Ariston ANDRIS RS 10/3 — це нагрівач із наявністю спеціального покриття — дрібнодисперсною емаллю. Також до його переваг входить наявність мокрого тену, який безпосередньо контактує з водою. А ще одним великим достатком є те, що його можна прикріпити прямо над мийкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariston |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.6 кг |
| Время первоначального нагрева | 29 мин |
| Высота | 30-50.9 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 360 х 360 х 276 мм |
| Защита (УЗО) | Нет |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | отсутствует |
| Материал бака | нет данных |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 30-40.9 см см |
Информация для заказа
- Цена: 6 448 ₴


