Щипці для волосся Xiaomi Enchen Hair Curler є зручним і функціональним випрямлячем для волосся. Модель має продуману конструкцію і високу потужність, яка забезпечує швидке нагрівання.
Дизайн
Enchen Hair Curler виготовлений із міцних матеріалів, а керамічні пластини не ушкоджують волосся за правильного використання. Для живлення модель використовує під'єднання до мережі, а оптимальна довжина кабелю дає змогу використовувати пристрій без скутих рухів.
Функційність
Потужність моделі дає змогу менш ніж за хвилину нагрітися до необхідної для роботи з волоссям температури.
Портативний компактний дизайн, ідеально підходить для бізнесу та подорожей.
Конструкція корпусу із захистом від опіків для насиченого використання.
Мінімалізм керування однією кнопкою зі світловим індикатором.
Легко у використанні, добре лежить у руках.
Теплоізоляційна кришка для безпеки та зручності використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Enchen |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Подача пара | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вращающийся шнур | Нет |
| Вращение насадки | отсутствует |
| Время нагрева | 60 сек |
| Держатель | Нет |
| Дисплей / Индикация температуры | отсутствует |
| Длина шнура | 1.08 м |
| Дополнительные насадки | - |
| Защита от перегрева | отсутствует |
| Ионизация | Нет |
| Наличие дополнительных насадок | отсутствуют |
| Перчатка / Термоковрик | Нет |
| Петля для подвешивания | Нет |
| Питание | сеть |
| Плавающие пластины | отсутствует |
| Покрытие пластин | керамика |
| Рабочая температура | 200°C |
| Регулирование температуры | отсутствует |
| Тип | выпрямитель для волос |
| Холодный обдув | отсутствует |
| Цвет | Розовый |
| Чехол | Нет |
| Ширина пластин | 29 мм |
| Ширины пластин | 21 - 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 359 ₴






