Зустрічайте потужний і розумний процесор alpha 7 AI Gen8
Завдяки чималому зросту продуктивності, швидша обробка процесора alpha 7 AI Gen8 тепер забезпечує якість зображення 4K з набагато кращою різкістю й глибиною, ніж раніше.
Чисті кольори в справжньому 4K
Переглядайте контент у форматі 4K з високою точністю передавання кольору та чіткими деталями, що робить кожну сцену візуально неймовірною та приємною.
Супермасштабовання 4K вдихає життя в кожен кадр
Потужний процесор LG відновлює роздільну здатність до первісної якості. Насолоджуйтеся поліпшеною роздільною здатністю, яскравістю та чіткістю завдяки технології супермасштабування 4K.
Пульт AI Magic Remote доповнює досвід використання штучного інтелекту.
Легко керуйте телевізором за допомогою пульта AI Magic Remote — жодних додаткових пристроїв не потрібно! Завдяки датчику руху та коліщатку прокручування ви можете наводити й клацати, як повітряною мишею, або просто використовувати голосові команди.
AI Voice ID
Технологія LG Ідентифікація голосу ШІ розпізнає унікальний голос кожного користувача та миттєво пропонує персоналізовані рекомендації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Операционная система | webOS |
| Технология дисплея | NanoCell |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Вес (без подставки) | 8.9 кг |
| Вес с подставкой | 10 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | Нет |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 43" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | пульт Magic Remote (MR25), шнур питания, 2 батарейки, ножки, гарантийный талон, инструкция |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | Magic Remote (MR25) |
| Мощность звука | 2 х 20 Вт |
| Оперативная память | Нет |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | ?7 AI Processor 4K Gen8 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 967x564x57.1 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 967x629x249 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, RF-in, mini Jack, CI |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | Dolby Digital |
| Технология MEMC | Нет |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | 65 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 21 599 ₴








