Блакитне покриття ребра теплообмінника — Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою температурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторним увімкненням і вимкненням режиму охолодження й тільки вентиляції. під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться символ "Капелька" або слово "DRY".
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання й, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Режим "Тиша" — кондиціонер знижує оберти вентилятора внутрішнього блока до мінімальних, водночас рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.
Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Нічний режим. Режим активується з ПДК і забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну впродовж 7-годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму й економної витрати електроенергії. Після чого температура повертається до початково заданого значення.
Кондиціонери можуть опціонально обладнуватися модулем Wi-Fi, який дає змогу користувачеві контролювати та віддалено керувати кондиціонером зі смартфона або планшета з будь-якої точки світу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Idea |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | нет данных |
| EER | нет данных |
| Wi-Fi управление | опционально |
| Автоматический режим | Да |
| Вентиляция (рециркуляция) | Да |
| Вес | 7,5 кг |
| Внешняя температура при обогреве | до -15°C |
| Габариты | 761х296х199 мм |
| Ионизация | Нет |
| Маркировка по БТЕ/BTU | 12 |
| Мощность обогрева | 3,8 кВт |
| Мощность охлаждения | 3,5 кВт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие пульта | Да |
| Ночной режим (режим сна) | Да |
| Обогрев | Да |
| Осушение | Да |
| Охлаждение | Да |
| Очистка воздуха | Нет |
| Площадь помещения | 31 - 40 м2 |
| Режим работы | охлаждение + обогрев + осушение |
| Рекомендуемая площадь помещения | до 35 м2 кв.м |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип хладагента | R 32 |
| Турбо-режим | Да |
| Цвет | Белый |
| Шум | 56 дБ |
| Энергопотребление при обогреве | 1,6 кВт |
| Энергопотребление при охлаждении | 1,6 кВт |
Информация для заказа
- Цена: 25 099 ₴



