Надпотужний сталевий фіксований кронштейн для РК-екрана
Підтримує більшість РК-телевізорів із діагоналлю екрана від 43 до 90 дюймів.
Автоматичні пружинні замки зі швидкознімними шнурами для легкого встановлення
Сумісність з VESA, макс. 800 мм х 400 мм
Відстань до стіни: 29 мм
Містить усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | наклонный |
| Допустимая нагрузка | 70 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 800х400 мм |
| Расстояние от стены | 29 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 43" - 90" |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм, 800х400 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | нет данных |
| Угол поворота | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 028 ₴



