Настінний кронштейн для телевізора з одним кріпленням
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів із діагоналлю 32-58 дюймів.
Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Відстань до стіни 60-470 мм.
Дає змогу повертати на 80 градусів і нахиляти на 12 градусів
Практичне кріплення для кабелю
До комплекту входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотный |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 60 - 470 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 58" |
| Стандарты VESA | 100х100 мм, 400х400 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | -2/+10° |
| Угол поворота | 40° |
Информация для заказа
- Цена: 2 094 ₴






