Walfix M-4B — це практичне та функціональне кріплення з монтажем на стіну для РК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції й дає змогу використовувати практично. Спеціально розроблена конструкція полегшує її монтаж і встановлення на стіну, а також дає змогу регулювати телевізор, нахиляючи або повертаючи його.
Рівень для точного встановлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walfix |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | выносной, поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 60 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 15" - 42" |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм, 150х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | 60° |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴

