Надпотужний нахильний сталевий настінний кронштейн для РК-екрана
Підтримує більшість РК-телевізорів із діагоналлю від 32 до 55 дюймів.
Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Дає змогу нахиляти до 24 градусів
Відстань до стіни: 53 мм
Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
Містить усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фиксированный |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 53 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 55" |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | +12/-12° |
| Угол поворота | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴



