Настінний full-motion кронштейн для телевізора з одним кріпленням
Підтримує більшість 23-42 дюймових LCD-телевізорів.
Сумісність з VESA, макс. 200 х 200 мм
Відстань до стіни 56-415 мм.
Дає змогу повертати на 180 градусів і нахиляти на 13 градусів.
Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
Містить усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фиксированный |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 56 - 415 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 23" - 42" |
| Стандарты VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100мм, 200x200мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 830 ₴






