Сучасний і багатофункціональний мийний пилосос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner M10 створений спеціально для максимально якісного та швидкого прибирання Вашої оселі. За допомогою своєї унікальної гнучкої конструкції та високої потужності всмоктування забезпечує прибирання найвищої якості якнайшвидше.
Сучасний і компактний дизайн
Висока потужність всмоктування 18000 Па
Система очищення з подвійним обертанням
Миття щітки гарячою водою 75 градусів за Цельсієм
Сушіння щітки гарячим повітрям
Інтелектуальне виявлення бруду та регулювання всмоктування
Просте, комфортне та легке прибирання
Вага мийного пилососа Dreame всього 0,9 кг, що забезпечує потужне прибирання всього Вашого будинку. Легка конструкція забезпечує легке маневрування, гарантуючи плавне переміщення між кімнатами та поверхами.
Насолоджуйтеся чудовим контролем прибирання
Насолоджуйтеся легким прибиранням із гнучкістю повороту на 90 градусів, що забезпечує плавний рух навколо ніжок і меблів. Простий поворот забезпечує гнучке керування основним корпусом і щіткою, легко змінюючи маршрут прибирання та виробляючи мийку підлоги менш втомливим процесом.
Технологія Advanced Tangle-Free
Завдяки вдосконаленій системі густо зазубрений скребок надійно захоплює щітку, видаляючи волосся, а також бруд для бездоганної чистоти. Тим часом конструкція зубців гребеня дає змогу скребку проникати глибоко в щітку, легко справляючись зі сплутаним волоссям і насолоджуючись безпроблемним чищенням.
Система Lie-Flat Reach+Liquid Locking System
Відкрийте для себе вдосконалену конструкцію пилососа M10 Lie-Flat на 180 градусів, що забезпечує постійне потужне всмоктування завдяки системі Liquid Locking System. Завдяки вдосконаленій осі M10 плавно переміщається вузькими місцями, легко справляючись із пилом, волоссям і крихтами у важкодоступних місцях. Технологія гарантує, що використана вода не буде витікати назад, підтримуючи високоефективне прибирання й ефективно захищаючи двигун, що дає змогу насолоджуватися оптимальною продуктивністю впродовж усього процесу прибирання.
Висока потужність всмоктування
Завдяки двигуну з 104 000 об./хв M10 має чималу потужність всмоктування 18 000 Па для прибирання різних забруднень, як вологих, так і сухих.
Ретельне очищення
Щітка з двома крайками розроблена для чудового прибирання у важкодоступних місцях, ідеально справляється з пилом, сміттям і плямами вздовж стін і плінтусів, проникаючи в кожен куточок і щілину вашого будинку.
Усунення шкідливих мікробів і бактерій
Система очищення M10 забезпечує чудову гігієну завдяки інноваційному використанню електролізованої води. Пилосос обладнаний вбудованим механізмом електролізу в реальному часі, що генерує потужний дезінфікувальний засіб на місці. Ця передова технологія дає змогу щітці досягати глибокої стерилізації, ефективно усуваючи 99,99% шкідливих бактерій як під час миття щітки, так і під час миття підлоги.
Миття щітки гарячою водою
Нагрівач основи подає гарячу воду за температури 75 градусів Цельсія для ополіскування і видалення бруду. Відмовтеся від ручного чищення й насолоджуйтеся легким очищенням одним натисканням кнопки.
Подвійне обертання щітки для миття
Подвійне обертання щітки M10 імітує рух миття рук, запобігаючи заплутуванню волосся й очищаючи щітку максимально якісно.
Швидке й тихе сушіння гарячим повітрям
Щітка автоматично висихає після самоочищення, водночас гаряче повітря за температури 75 градусів Цельсія дбайливо видаляє вологу, захищаючи волокна щітки для тривалої роботи. Усього за 5 хвилин щітка висихає й готова до використання, забезпечуючи потужне сушіння без шкоди для терміну експлуатації. Крім того, сушарка працює максимально тихо на рівні 63 дБ (A), що забезпечує дбайливе сушіння, підтримуючи спокійну атмосферу.
Зручна конструкція контейнера
Конструкція контейнера з поділом твердих і рідких відходів спрощує утилізацію, ефективно ізолюючи тверді частинки від рідких, запобігаючи засміченню слив і спрощуючи очищення для продовження якіснішого прибирання.
Очистьте> до 300 м/кв за один раз
Завдяки акумулятору високої ємності 6 x 4000 мА·год M10 забезпечує 40 хвилин роботи в Smart. У поєднанні з великим резервуаром чистої води об'ємом 800 мл і резервуаром для використаної води об'ємом 700 мл забезпечується плавний і безпроблемний процес прибирання.
Голосові підказки та світлодіодний дисплей
Легко керуйте процесом прибирання за допомогою світлодіодного дисплея та голосових підказок, які триматимуть вас у курсі та дадуть змогу контролювати весь процес прибирання.
Інтелектуальне виявлення забруднення та регулювання всмоктування
M10 оптимізує потужність всмоктування залежно від рівня забруднення підлоги, гарантуючи ефективне прибирання. Від дрібного пилу до великого сміття M10 вирізняється чудовою продуктивністю, оптимізуючи споживання енергії для ретельного прибирання. У режимі Smart/Ultra/Suction сила всмоктування та витрата води регулюються залежно від кількості виявленого бруду та відбиваються на світлодіодному екрані.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tangle |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-подсветка щетки | без подсветки |
| Бренды | - |
| Вес | 4.4 кг |
| Время зарядки аккумулятора | 4 - 6 часов |
| Время полной зарядки аккумулятора | 4.5 ч |
| Время работы на одном заряде | 31 - 45 минут |
| Время работы от аккумулятора (обычный режим) | 40 мин |
| Входит в комплект поставки | пылесос, ручка, база для зарядки, щетка для очистки, моющее средство, роликовая щетка мягкая, HEPA-фильтр |
| Выпускной фильтр | HEPA |
| Для мебели | Нет |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Индикатор заполнения пылесборника | Да |
| Индикатор заряда | Да |
| Количество уровней мощности | 2 режима + Турбо-режим |
| Мини-турбощетка | Нет |
| Модуль для влажной уборки | Да |
| Мощность всасывания | нет данных |
| Мягкий валик | Да |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Напряжение аккумулятора | 25.2 В |
| Насадка прямого всасывания | Нет |
| Настенный крепеж | отсутствует |
| Объем пылесборника | 0.7 л |
| Питание | Аккумулятор |
| Пол/Ковер | Да |
| Потребляемая мощность | 300 Вт Вт |
| Регулятор мощности | без регулировки |
| Сбор воды | Да |
| Съемный пылесос | без съемного пылесоса |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип пылесоса | вертикальный |
| Тип ручки | Прямая |
| Тип уборки | моющая |
| Турбо-режим | Да |
| Турбощетка | Нет |
| УФ-обработка | Нет |
| Уровень шума | 78 дБ дБ |
| Циклонная система | Нет |
| Щелевая | Нет |
| Эко-режим | отсутствует |
Информация для заказа
- Цена: 20 542 ₴










