За численними можливими кольорами цього модного ноутбука ховаються потужні процесори та відеокарти для ефективного використання екрана з великим співвідношенням розмірів дисплея та корпусу. Як і передбачалися від ноутбука такого калібру, він також має швидкий Wi-Fi та досить простора для зберігання й пам'яті.
Втілення ідеальної форми та функціональності
Неймовірно тонкий корпус і приємне на дотик покриття підкреслюють переваги пристрою.
Приємний на дотик
Вишукане покриття корпусу з візерунком із тонких ліній забезпечує приємні тактильні відчуття.
Точність керування
Сенсорна панель із технологією Precision Touchpad вирізняється приголомшливою чутливістю для ефективнішої роботи за ноутбуком.
Потужні функціональні можливості
Aspire 5 обладнаний технологіями, які ідеально підійдуть для динамічних і активних користувачів.
Якісне бездротове під'єднання
Завдяки продуманому розташуванню бездротової антени 802.11ax забезпечується надійний сигнал бездротового під'єднання.
Комфорт для зору
Особлива технологія знижує навантаження на очі за допомогою фільтрів синього кольору та дає змогу працювати довше з оптимальним комфортом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1235U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 362.9х237.8х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX2050 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 4 ГБ DDR6 |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Acer |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Aspire |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,3 - 4,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 31 313 ₴







