
Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50H (USGFLEX50H-EU0101F) ( Grey ) DS
23 925 ₴
- В наявності
- Код: USGFLEX50H-EU0101F-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія USG FLEX H забезпечує надвисоку продуктивність для VPN і UTM, а також багаторівневий захист мережевої інфраструктури та під'єднаних користувачів завдяки використанню найкращих технологій Zyxel на базі штучного інтелекту.
Надвисока продуктивність
Надвисока продуктивність, що ґрунтується на багатоядерному процесорі нового покоління та технології Fastpath, забезпечує максимальну ефективність. Серія USG FLEX H може підвищити продуктивність до 3 разів, оптимізуючи використання ресурсів і даючи змогу задовольнити потреби вимогливих і високошвидкісних мереж.
Гнучкість портів, мультигігабіт і PoE+
У серії USG FLEX H всі порти (зокрема 2.5 Гбіт/с і 10 Гбіт/с) можна налаштувати як LAN або WAN, що забезпечує гнучкість у конфігурації за потреби.
USG FLEX H пропонує до 2 вбудованих портів PoE+ потужністю 30 Вт, що допомагає знизити складність і витрати на встановлення пристроїв, як-от 5G/4G роутери, точки доступу Wi-Fi або VoIP-телефони, жививши їх безпосередньо від самого міжмережевого екрана.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.88 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | комутатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Да |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 216 x 147.3 x 33 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Grey |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 925 ₴



