
Рюкзак для ноутбука Promate Trekpack BP 17.3" Blue ( Синій ) DS
2 479 ₴
- Готово к отправке
- Код: trekpack-bp.blue-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Promate TrekPack-BP — стильний, місткий і функціональний міський рюкзак. Ідеально підійде як для подорожей, так і для повсякденного використання.
Місткий: Рюкзак має видатний, для свого форм-фактора, внутрішній об'єм — 15 л. Він із легкістю вміщує ноутбук 17.3", документи формату А4, контейнер із їжею, спортивний одяг та інші повсякденні речі.
Функціональний: 4 секції на блискавці, 6 відділень, потайний відсік для особливо цінних предметів, термокишеня і лямка для кріплення на валізу.
Відділення для ноутбука: Щільні стінки, ударопоглинальні вставки та надійна фіксація забезпечать захист твого девайса.
Вбудований USB-вихід: Заряджай усі свої пристрої, не дістаючи повербанк із рюкзака.
Сучасний дизайн: Рюкзак ідеально впишеться в урбаністичний стиль життя.
Якісні матеріали: Зносостійка та водонепроникна тканина, а також надійна фурнітура гарантують довговічність виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Promate |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Тип | Рюкзак |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 кг |
| Влагозащита | Да |
| Внешние карманы | Да |
| Возможность крепления к багажной сумке | Нет |
| Диагональ | больше 16" |
| Максимальная диагональ экрана | 17.3" |
| Материал | Текстиль |
| Размеры внешние, мм | 480 х 340 х 120 |
| Размеры внутренние, мм | 390 x 285 x 40 |
| Регулируемый съёмный плечевой ремень | Нет |
| Способ закрытия | молния |
Информация для заказа
- Цена: 2 479 ₴






