Одна духовка — три способи приготування страв
Виберіть спосіб приготування страв із максимальною користю. Завдяки технології Dual cook верхня та нижня зони можуть працювати як незалежно одна від одної, так і разом. Використовуйте верхню зону для приготування невеликих страв, обидві зони одночасно для приготування страв із різними режимами для швидшого та якіснішого досягнення смачних результатів, або всю піч для приготування великих страв.
Абсолютно рівномірне приготування їжі
Готуйте їжу рівномірно, не пересмажуючи та не пересушуючи її. Технологія Air Sous Vide точно визначає температуру в кожній зоні та підтримує її рівномірність упродовж тривалого часу. Отже, усі страви ретельно просмажуються і виходять чудово ніжними та соковитими.
Зробіть смажене корисним
Насолоджуйтеся здоровою смаженою їжею без фритюрниці. Air Fry поєднує в собі наявність спеціальної таці та циркуляції гарячого повітря, який обволікає продукти. Це ідеальний спосіб приготування картоплі фрі та навіть овочів, тому що водночас видаляється зайвий жир, водночас страва залишається хрусткою й коричневою зовні та соковитим усередині.
Велика місткість
Створюйте все більше страв за допомогою духовки об'ємом 76 літрів. Він відкриває більше можливостей у домашній кулінарії. Ви можете приготувати багато різних страв разом, наприклад, усе необхідне для вечірки. Або в ньому можна легко розмістити великі страви, наприклад, індичку королівських розмірів для сімейного свята.
Енергоефективність A+
Зробіть свій дім більш енергоефективним. Ви можете використовувати духову шафу та насолоджуватися енергоефективністю з рейтингом А+ завдяки режиму Eco Convention. Він економить енергію завдяки меншому енергоспоживанню, але водночас у вас залишається зручність дуже великого та гнучкого простору духовки. Водночас скорочуються шкідливі викиди CO2.
Плавно ковзна полиця
Тепер діставати страви з духовки набагато легше. Телескопічні напрямні дають змогу майже без зусиль діставати великі або важкі сковороди. Телескопічні напрямні створюють набагато менше тертя, тому духовку набагато легше завантажувати та вивантажувати. І ви зможете змащувати, перевертати та приправляти страви без жодних проблем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | через Wi-Fi |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 596 x 570 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 579 х 549 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Да |
| Количество программ | 20 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | каталитический |
| Мощность гриля | 1600 Вт |
| Мощность подключения | 3650 Вт |
| Напряжение | 230 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | нет данных |
| Программы | Air Fry, верхний нагрев, верхний нагрев + конвекция, гриль, конвекция, нижний нагрев, нижний нагрев + конвекция, приготовление на пару, су вид |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | телескопические |
| Управление | Сенсорное |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | Да |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.5 см см |
| переключатели | сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 31 553 ₴




