Настільний кронштейн для монітора з одним кріпленням
Забезпечує просте ергономічне позиціювання для зниження навантаження
Вбудована система кабельменеджменту для організованого й акуратного робочого простору
Міцний затискач для легкої та надійної фіксації на столі
Знімна пластина VESA полегшує встановлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OfficePro |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настольный |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 27 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | - |
| Рекомендуемая диагональ | 24" - 57" |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Тип крепления | настольное |
| Угол наклона | +60/-20° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
Информация для заказа
- Цена: 5 455 ₴










