Вечірка керована штучним інтелектом
Відчуйте, як потужний звук наповнює кожен куточок, а динамічна підсвітка оживляє танцмайданчик. Завдяки двом професійним мікрофонам і функції видалення вокалу на базі ШІ співати улюблені пісні ніколи не було так легко.
Потужний звук 200 Вт
Насолоджуйтесь гучним звучанням потужністю 200 Вт і глибокими басами завдяки 6,5-дюймовому сабвуферу та трьом 2,5-дюймовим широкосмуговим динамікам. Цього досить, щоб заповнити навіть баскетбольний майданчик, забезпечуючи ідеальну атмосферу для вечірки щодо.
Захопливе світлове шоу, що синхронізується з ритмом
Перетворіть будинок або двір на яскравий простір для вечірки. Налаштуйте світлові ефекти, щоб створити потрібний настрій і відповідати атмосфері заходу.
Два бездротові мікрофони
Насолоджуйтеся кожним дуетом із кришталево чистим вокалом і вбудованими елементами керування гучністю і видаленням голосу.
Виймання вокалу за допомогою ШІ
Перетворіть будь-яку зустріч на караоке-вечірку одним натисканням.
Настроювання через застосунок
Застосунок soundcore дає повний контроль над параметрами еквалайзера, підсвіткою, вокальними ефектами та реверберацією.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | Нет |
| DLNA | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| NFC | Нет |
| USB для воспроизведения | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| Аудио разъем 3.5 мм | Да |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вес | 10.5 кг |
| Влагозащищенная | Да |
| Время автономной работы | от 10 до 15 часов |
| Голосовое управление | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительно | караоке микрофон 2 шт |
| Емкость аккумулятора | 4900 мАч |
| Индикация | заряда |
| Кардридер | Нет |
| Класс защиты | IPX4 |
| Количество / Диаметр динамиков | 3 x 65 мм, 1 x 165 мм |
| Микрофон | Да |
| Питание | Аккумулятор |
| Подсветка | с подсветкой |
| Популярный бренд | - |
| Противоударная | Нет |
| Размер | 550 x 306 x 283 мм |
| Разъем зарядки | USB Type-C |
| Ручка / петля / карабин для переноски | - |
| Совместимость | Android |
| Соотношение сигнал / шум | нет данных |
| Технология TWS (создание стереопары) | Да |
| Тип акустики | портативная |
| Тип подключения | беспроводное |
| Формат акустики | 2 |
| Функция Power Bank | Нет |
| Функция громкой связи (Hands Free) | Нет |
| Цвет | Black |
| Частотный диапазон | 40 - 20 000 Гц |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 21 599 ₴









